Spór na alliexpress

6
kwi 6. 2018
Dostałem wadliwy towar zamówiony na alliexpress.. sprzedawca odpisał że znajdzie rozwiązanie ale mam wpierw zamknąć spór. Próbuje się wymigać? proszę o poradę... odpisałem że nic nie zamykam dopóki nie otrzymam zwrotu.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
nie zamykaj, nie zgadzaj się też na inne formy zwrotu np paypal (mogą cofnąć przelew).
Robert83kwi 7. 2018

nie zamykaj, nie zgadzaj się też na inne formy zwrotu np paypal (mogą co …nie zamykaj, nie zgadzaj się też na inne formy zwrotu np paypal (mogą cofnąć przelew).


​dzięki czyli zwrot $ bezpośrednio na konto?
Edytowane przez: "www" kwi 7. 2018
wwwkwi 7. 2018

​dzięki czyli zwrot $ bezpośrednio na konto?


Zwrot tylko przez allie czyli taką metodą jak było opłacone zamówienie.
Robert83kwi 7. 2018

Zwrot tylko przez allie czyli taką metodą jak było opłacone zamówienie.

​Sluchaj mam coś takiego seller's proposal No returns& no refund. Oczywiście nie przyjmuję ale czy potwierdzać jako reject czy czekać. Miałeś taką sytuację? Czy wtedy spór przejmuje alliexpress?
wwwkwi 11. 2018

​Sluchaj mam coś takiego seller's proposal No returns& no refund. Oc …​Sluchaj mam coś takiego seller's proposal No returns& no refund. Oczywiście nie przyjmuję ale czy potwierdzać jako reject czy czekać. Miałeś taką sytuację? Czy wtedy spór przejmuje alliexpress?


Dawno temu miałem i już nie do końca pamiętam, wiem że on zmieniał i ja musiałem zmienić, jakbym potwierdził to by przeszła jego propozycja. Niestety nie pamiętam już jak się nazywały te opcje.
... dzięki za info
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje