Spór na aliexpress

3
paź 15. 2020
Hej, mam spór na #aliexpress już od maja to już ponad 5 miesięcy. W informacjach logistycznych cały czas mam że "przesyłka anulowana". Sprzedawca twierdzi że zwróci mi pieniądze na Paypal dopiero jak anuluje spór na co oczywiście nie zgadzam się. Tele że nie wiem co teraz robić bo to trwa już mega długo. Kto podpowie?
308859-L4oxM.jpg

Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
3 Komentarze
Otwieraj szybko w PP. Tam masz tylko 6 miesięcy na spór. Ponadto spór można anulować i ponownie otworzyć, ale pod warunkiem, że nie skończył się okres ochronny.
Edytowane przez: "asimply" paź 15.
asimply15/10/2020 23:31

Otwieraj szybko w PP. Tam masz tylko 6 miesięcy na spór. Ponadto spór mo …Otwieraj szybko w PP. Tam masz tylko 6 miesięcy na spór. Ponadto spór można anulować i ponownie otworzyć, ale pod warunkiem, że nie skończył się okres ochronny.


5 miesięcy do chyba się skończył. Nigdzie nie widać daty. Natomiast płatność była robiona bezpośrednio przez Revolut, u nich chyba nie ma takiej ochrony jak w PayPal? Czyżby już nic nie można było było zrobić?
To, że spór trwa tak długo to Twoja wina. Nie podjąłeś żadnych działań, aby AliExpress wkroczyło. Spróbuj chargebacka zrobić w Revolut.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst