Sony WH-1000XM4 - potencjalne promocje (?)

maj 21. 2022
W związku z tym, że ostatnio swoją premierę miały nowe słuchawki Sony XM5, to postanowiłem realnie rozważyć zakup XM4'ek. Niestety, po szybkiej analizie pepperka, okazało się, że sytuacja z jakimiś dobrymi zniżkami (oraz częstotliwością ich pojawia się) prezentuję się dosyć słabo. Ma to sens, jeżeli weźmiemy pod uwagę popularność tych słuchawek oraz ich wcześniejszych modeli.
No ale pytanie brzmi jasno, czy istnieje szansa na powrót jakiś lepszych promek? I czy premiera nowości 'realnie' wpłynie na te promocje?
Jeżeli spojrzymy na historię pepperka, to takiej dobrej przeceny do tysiąca złotych dawno już nie było.
Moim takim cichym marzeniem jest powtórka ze zniżek na XM3, kiedy to ceny spadły do prawie 600zł, że względu na wzrost zainteresowania następcami. Oczywiście nie spodziewam się, żeby xm4 spadło do tak niskiej ceny, ale jakieś 800zl, czy może nawet 700+ miło byłoby zobaczyć.
I tak postanowiłem tutaj napisać, dowiedzieć się co ludzie myślą, przewidują, a nuż ktoś znajduje się w podobnej sytuacji co ja i również poluje na te słuchaweczki to może udzielić swojego zdania, czy obserwacji
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Dyskusje
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz