Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Śniadanie z Radio ZET w Gdyni za darmo pod PPNT!

0
wrz 10. 2019
Ruszyła "Wielka trasa śniadaniowa Radia ZET i Sokołowa" po Polsce. We wtorek, 10 września, wspólne śniadanie z dziennikarzami stacji będą mogli zjeść mieszkańcy Gdyni.

Nie masz czasu na poranny posiłek w domu? A może chcesz spotkać się i porozmawiać z dziennikarzami jednej z największych stacji radiowych w Polsce i podpatrzeć jak wygląda ich praca od kuchni? Przyjdź we wtorek w drodze do pracy lub szkoły do Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia.

Pożywne śniadania na Dzień Dobry Bardzo w godzinach 7.00-11.00 będzie serwował dobrze znany z anteny Radia ZET - Kamil Nosel, który tym razem wcieli się w rolę dziennikarza-kucharza. W menu m.in. klasyczne kiełbaski z wody z pomidorami, parówki z serem w omlecie z pomidorami i oregano, czy parówki z pieczoną cukinią i sosem z pesto ziołowym z pieczywem.

Będzie to też okazja do zrobienia wspólnego zdjęcia czy zajrzenia do satelitarnego wozu transmisyjnego. Relacje z wydarzenia będzie można usłyszeć na antenie, a także zobaczyć w social mediach i radiozet.pl.

"Wielka trasa śniadaniowa Radia ZET i Sokołowa" odwiedzi dziesięć lokalizacji
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje