Smartwatch/Smartband z GPS do 400 zł

8
gru 13. 2018
Witam, można kupić jakiś dobry smartwatch lub smartband z GPS do 400 zł co możecie polecić? chciałbym jakąś lepsza alternatywę dla amazfit BIP, byleby bateria trzymała te kilka dni.
Aktualizacje społecznościowe
Smartwatche
8 Komentarzy
Jak tak przeglądam oferty to nie ma nic sensownego co trzyma chociaż te kilka dni. Za nieco ponad 400 jest ticwatch e z Wear OS, ale bateria w praktyce pewnie trzyma dzień.
Android Wear to jednak więcej funkcji. Jeszcze w outlecie emag jest amazfit ten wyższy model.
ullortnaci6 min

Android Wear to jednak więcej funkcji. Jeszcze w outlecie emag jest …Android Wear to jednak więcej funkcji. Jeszcze w outlecie emag jest amazfit ten wyższy model.


Tak wiem, to cały ekosystem google. Ten amazfit to który model masz na myśli BIP, Stratos? Rozważam również inne na systemach producentów, które trzymają więcej niż te kilka dni. Na pewno nie chciałbym jakichś na Android 5 czy 7 bo co mi z tego, że będzie amoled i GPS, jak w praktyce będę zmuszony codziennie zdejmować do ładowania a o zabraniu w trasę można zapomnieć. Potrzebuje czegoś co będzie więcej niż tylko gadżetem na ręce, GPS i pulsometr to podstawa.
Edytowane przez: "CebulowySmakosz" gru 13. 2018
Stratos. Za 400 zł nie ma jakiegoś ogromnego wyboru. Można jeszcze poczekać na promocje zegarków Polar, ale to chyba 500-600 najmniej.
ullortnaci14 min

Stratos. Za 400 zł nie ma jakiegoś ogromnego wyboru. Można jeszcze po …Stratos. Za 400 zł nie ma jakiegoś ogromnego wyboru. Można jeszcze poczekać na promocje zegarków Polar, ale to chyba 500-600 najmniej.


Funkcje typu NFC czy pisanie SMS w zegarku mi nie potrzebne. Nie potrzebuję smartfona na nadgarstku.
To Stratos w takiej cenie tylko. Ale Polar znacznie lepszy i dokładniejszy do sportu.
W oko wpadł mi jeszcze nowy Huawei Band 3 Pro, wodoodporny z GPS i AMOLED oraz długim czasie na baterii, mogę go mieć za mniej niż 300 zł. Warto? Używał ktoś i może się wypowiedzieć?
Ostatecznie zrobiłem zakupy na święta i kupiłem w polskiej dystrybucji dla siebie amzfit Stratos 2 i mi band 3 dla matki. Jutro dostawa i 24 miesięcy gwarancji.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje