Smartwatch lub opaska dla kobiety

cze 15. 2021
Jako że żona narzeka że jej nowy telefon jest zdecydowanie za duży wpadłem na pomysł co by zakupić jej smartwatcha lub opaskę i słuchawkę BT. I tu pytanie co wybrać żeby było dobrze i ceną nie zabijało.

Jak to ma działać.
żona ma nosić telefon w torebce, plecaku, nerce i go nie wyjmować. Podczas przychodzącego połączenia smartwatch lub opaska ma wibrować. Na ekranie ma się pojawiać informacja kto dzwoni (jak jest w książce tel) lub numer. Na ekranie musi być opcja odrzucenia połączenia lub odebrania połączenia. Po odebraniu rozmowa jest prowadzona przez słuchawkę BT sparowaną z telefonem. Odebrać rozmowę można też przez słuchawkę BT, ale smartwatch lub opaska musi udostępnić opcję odrzucenia połączenia. Rozmowy nie mogą być słyszalne dla otoczenia więc zegarki/opaski przełączające rozmowę z automatu na swój wbudowany głośnik/mikrofon - odpadają.
Dobrze by było jak by był na urządzeniu naręcznym podgląd powiadomień.
Również było by miło jak by można było na nim odczytać sms.

Krokomierz, pulsometr to chyba ma każdy zegarek/opaska więc tego nie wymieniam że ma być.

Reszta funkcji nieistotna.

Ważne jest bezpieczeństwo, czyli sprawdzona konstrukcja i w miarę znana firma lub mniej znana ale robiąca dobre rzeczy i trochę obecna na rynku, chciałbym zminimalizować ryzyko awarii akumulatora. Wolę swoją żonę w konfiguracji oburęcznej

a no i tanio ma być, więc wszelkiego rodzaju apple, samsungi i garminy odpadają. Żona w pracy będzie ten zegarek/opaskę ostro poniewierać więc szkoda by było czegoś drogiego.

Teraz pytanie co klupić?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje
4 Komentarze
Prześlij Komentarz