Smartwatch do 1500zł

7
cze 12. 2020
Poszukuję najlepszego smartwatch'a w cenie do 1500zł. (może być trochę drożej). Aktualnie rozważam wybór SG 46mm. Niedługo będzie jego nowa wersja więc nie wiem czy warto. Kolejnym modelem jest fossil 5 gen. Bardzo elegancki, jedyny główny minus to krótko trzymająca bateria. Brałem pod uwagę również Skagen Falster 3 (5 gen) niestety w Polsce jest na niego bardzo mało promocji. Ewentualnie SG Active 2.
Który pomożecie mi wybrać ?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
7 Komentarzy
Szczerze to chyba nie ma co się pchać w Wear OS fatalna praca na baterii (wyczytałem, że w Falster 3 niektórym trzyma ~10h) znikoma ilość aplikacji, wystarczy pooglądać parę recenzji na yt.
Sam od dłuższego czasu zastanawiam się nad Active 2, Skagen ma piękny wygląd na dodatek jest aktualnie na promocji +/- 900 zł ale darowałem sobie po obejrzeniu paru recenzji na jego temat.
Porównanie TizenOS vs WearOS
Ozzy8212/06/2020 17:32

Szczerze to chyba nie ma co się pchać w Wear OS fatalna praca na baterii ( …Szczerze to chyba nie ma co się pchać w Wear OS fatalna praca na baterii (wyczytałem, że w Falster 3 niektórym trzyma ~10h) znikoma ilość aplikacji, wystarczy pooglądać parę recenzji na yt.Sam od dłuższego czasu zastanawiam się nad Active 2, Skagen ma piękny wygląd na dodatek jest aktualnie na promocji +/- 900 zł ale darowałem sobie po obejrzeniu paru recenzji na jego temat. Porównanie TizenOS vs WearOS


Właśnie bardzo ładny jest wygląd w tych WearOs'ach. Szkoda, mógłby dłużej wytrzymywać na baterii. Jest mi przykro z tego tytułu bo chciałbym już jak najszybciej kupić smartwatcha. Być może wstrzymam się do lipca. Jestem ciekaw co wypuści Samsung i jak będzie sprawować się ten Samsung Galaxy Watch '3'
Lattno12/06/2020 22:56

Właśnie bardzo ładny jest wygląd w tych WearOs'ach. Szkoda, mógłby dłużej w …Właśnie bardzo ładny jest wygląd w tych WearOs'ach. Szkoda, mógłby dłużej wytrzymywać na baterii. Jest mi przykro z tego tytułu bo chciałbym już jak najszybciej kupić smartwatcha. Być może wstrzymam się do lipca. Jestem ciekaw co wypuści Samsung i jak będzie sprawować się ten Samsung Galaxy Watch '3'


Właśnie też się wstrzymuje z racji na cenę activa. Wearosy są ładne bo Google udostępnia ten system na zasadzie koncesji i jest ich sporo ale system ten jest strasznie niedopracowany, powolny i baterio żerny więc raczej lepiej zainwestować albo w apple watch jeżeli jesteś użytkownikiem jabłka bądź coś z tizenem od Samsunga.
Ozzy8212/06/2020 23:07

Właśnie też się wstrzymuje z racji na cenę activa. Wearosy są ładne bo Goog …Właśnie też się wstrzymuje z racji na cenę activa. Wearosy są ładne bo Google udostępnia ten system na zasadzie koncesji i jest ich sporo ale system ten jest strasznie niedopracowany, powolny i baterio żerny więc raczej lepiej zainwestować albo w apple watch jeżeli jesteś użytkownikiem jabłka bądź coś z tizenem od Samsunga.


Podeślesz jeszcze jakiś link do promocji ze Skaganem?
Lattno12/06/2020 23:39

Podeślesz jeszcze jakiś link do promocji ze Skaganem?


Na oficjalnej stronie masz rabat przesyłka de bądź uk
Popatrz na ofertę garetta ich smartwatche są naprawdę dobre, a nie kosztuję aż tyle
tak jak Krystyna pisze, garett ma bardzo fajne zegarki, a wydasz na niego max 2/3 ceny. I to już też będzie full wypas
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst