Smartwatch

2
sie 11. 2018
Po przesiadce z iOS na Androida szukam nowego smartwatcha. najważniejsze dla mnie to ciągle monitorowanie pulsu,komunikacja z telefonem (powiadomienia itp.),praca na baterii minimum 2 dni przy 90 minutach treningu dziennie. Miło byłoby jakby można było przez niego rozmawiać (wbudowany głośnik i mikrofon) ale to nie jest mu.

Patrzę i do wyboru jest chyba tylko Samsung Gear S3 Frontier... Wszystkie garminy (oprócz Fenixa) wyglądają tandetnie (kiepski plastik użyty do produkcji).
Jakieś sugestie ?
Aktualizacje społecznościowe
Smartwatche
2 Komentarze
Nie wiem czy jakikolwiek watch pociągnie 2 dni przy nonstop monitorowaniu pulsu, chyba że jest opcja ze robi to okresowo, załóżmy raz na godzinę.
Edytowane przez: "Bartonerox" sie 12. 2018
Bartoneroxsie 12. 2018

Nie wiem czy jakikolwiek watch pociągnie 2 dni przy nonstop monitorowaniu …Nie wiem czy jakikolwiek watch pociągnie 2 dni przy nonstop monitorowaniu pulsu, chyba że jest opcja ze robi to okresowo, załóżmy raz na godzinę.


Bez problemu - apple watch daje rade, frontier tak samo. To żaden wyczyn Mowa oczywiście o monitorowaniu w dzień. Apple watch 3gen. daje radę dwa pełne dni- 45 minut treningu bez GPS (siłownia),cały dzień wszystkie opcje włączone i sprawdzanie pulsu co dwie minuty,wieczorem trening 45-60 minut z GPS.
Edytowane przez: "Grzes2505" sie 12. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje