Smartwatch

2
wrz 16. 2020
Witam
Szukam Smartwatch z GPS dla syna (7lat) by można dokładnie sprawdzić lokalizację (dobrze by było gdyby pokazywało dokładnie miejsce położenia a nie w innej miejscowości jak to mają nie które modele)
i oczywiście by bateria tam trochę trzymała a nie parę godzin.
Może ktoś z doświadczenia może polecić coś dobrego ??
Aktualizacje społecznościowe
Różne
2 Komentarze
Jedyne co mi przychodzi do głowy to Garett kids 4G.
Zegarek działa samodzielnie, wystarczy włożyć mu karte sim, dzięki temu możesz ustalić jako rodzic jej położenie GPS itp.O ile dobrze rozumiem to możesz też wysłać 15 sekundową wiadomość dziecku gdy jest daleko.Krokomierz i monitor snu , przycisk SOS który w sytuacji kryzysowej łączy się z ustalonym numerem telefonu.+ wodoodporny.
Jedynie minus to czas na baterii, około 2 dni. Opinie na necie są różne na temat tego zegarka, wiec ciężko stwierdzić czy warto.
Ogólnie będzie ciężko coś znaleźć bo większość zegarków jest ustawiona dla dorosłych typowo do sportu lub do zabawy bajerami.
Edytowane przez: "Miki99" wrz 17.
te wszystkie "zabawkowe " zegarki z namierzaniem zbadano że działają przez serwery które praktycznie stoją otwarte i niezabezpieczone. W rezultacie każdy idiota (czyt. porywacz/pedofil itp) moze sobie przy odrobinie wysiłku dostać się tam i namierzyć każde dziecko z tym zegarkiem.

antyweb.pl/sma…cy/
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst