Smartfony chińskie a sankcje USA

5
lip 4.
Czy wobec sankcji USA, warto jeszcze kupować telefony chińskie (Huawei, Xiaomi)? Nie ma obaw o aktualizacje, dostęp do Google? Proszę o Wasze opinie, a najlepiej jakieś linki do artykułów. Sam osobiście poluje na jakies Xiaomi A2 Lite, Huawei P20 Pro Redmi Note itp. (najlepiej 500-700zł). Jakieś tanie alternatywy Samsunga, Nokia, Sony? Proszę o komentarze. @Cad@Kaban Dyrekcja Peppera może Wy coś wiecie?
Aktualizacje społecznościowe
Różne

Grupy

5 Komentarzy
@muminek89 Osobiście bym się nie bał. Telefony nagle nie przestaną działać, aktualizacje nagle nie zostaną wstrzymane. Sam mam telefon Xiaomi i jeśli jakimś cudem dojdzie do tego, że będzie nieużywalny - wtedy się będę zastanawiał co zrobić.
Kaban04/07/2019 13:01

@muminek89 Osobiście bym się nie bał. Telefony nagle nie przestaną dzi …@muminek89 Osobiście bym się nie bał. Telefony nagle nie przestaną działać, aktualizacje nagle nie zostaną wstrzymane. Sam mam telefon Xiaomi i jeśli jakimś cudem dojdzie do tego, że będzie nieużywalny - wtedy się będę zastanawiał co zrobić.


A jakieś alternatywy do chińskich telefonów?
@muminek89 koreańskie samsungi, amerykańskie iphony. Każdy cię będzie szpiegował i tak
Kaban04/07/2019 14:56

@muminek89 koreańskie samsungi, amerykańskie iphony. Każdy cię będzie szpi …@muminek89 koreańskie samsungi, amerykańskie iphony. Każdy cię będzie szpiegował i tak


Mi tu szpiegowanie nie chodzi, tylko o dostęp do google, gry, aktualizacje
Jeśli chodzi o szpiegowanie to uzywam od lat Kaspersky i teraz Revoluta, oba powiazane z Kremlem
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje