Smartfon za 400zł

6
sie 25. 2020
cześć,

szukam jakiegoś taniego smartfona dla rodzica. najważniejsze żeby się dało z niego zadzwonić i wysyłać SMSy, zainstalować kilka aplikacji i sprawdzic coś w internecie, cyknąć kilka prostych zdjęć, więc nie potrzeba jakiegoś demona szybkości. Obowiązkowo interfejs w języku polskim. Preferowany rozmiar do 6 cali. Dopuszczam przekroczenie budżetu. Jesteście w stanie polecić coś ciekawego? czytałem że w tym budżecie dobrym wyborem będzie Sharp C10
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
6 Komentarzy
redmi jakis albo note 8 sie kreci w okolicach 500
Też polecam coś z ridziny Xiaomi redmi. Najważniejsze co mi się podoba bo max redmi 4x to duża bateria. Miałem też note 2. Fajny telefonik, bateria może mała ale wymienialna i tania.
Jeśli nie zależy na aparatach to redmi 9 od Chińczyka z wysyłką z Europy. Patelnia, ale warto się przyzwyczaić w dwie godziny. Dopłata do wersji 4/64 jest wskazana. Wtajemniczeni wiedzą, że pomiędzy mediatekami g80, g85, g90t w praktyce są kosmetyczne różnice, a technologia identyczna. 204tys punktów w AnTuTu mówi samo za siebie.
Dodam, że dla rodzica faktycznie lepiej mniejszy. Moi rodzice mają od lat 6calowe redmiaki nołty piątki 4/64. Xiaomi olało wsparcie tych telefonów. Wolałbym takie redmi note 5, aniżeli Sharp czy inny badziew.
Pracownik25/08/2020 21:19

Dodam, że dla rodzica faktycznie lepiej mniejszy. Moi rodzice mają od lat 6 …Dodam, że dla rodzica faktycznie lepiej mniejszy. Moi rodzice mają od lat 6calowe redmiaki nołty piątki 4/64. Xiaomi olało wsparcie tych telefonów. Wolałbym takie redmi note 5, aniżeli Sharp czy inny badziew.


Pod jakim względem olało wsparcie? Działa, to po co drążyć.
AdineX226/08/2020 01:05

Pod jakim względem olało wsparcie? Działa, to po co drążyć.


Zaprzestali na: android 9 i miui 11. Ależ oczywiście, że wszystko działa bardzo dobrze. Toteż nie narzekam, tylko pojawił się lekki żal.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst