Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Smartfon za 400 PLN pilnie

5
mar 14.
Witam, poszukuję dla matki smarftona, budżet 400 PLN. Muszę zamówić jak najszybciej więc zdecydowałem się póki co na allegro (smart). Smartfon ma być nowy, spory ekran, robić ładne zdjęcia, Xiaomi i LG odpada, zastanawiam się w tej chwili nad tymi modelami:
242807.jpg
mgsm.pl/pl/…l1/

Który byście wzięli?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
5 Komentarzy
Dlaczego Xiaomi odpada ? Twoje wymagania dobrze spełni Redmi 8A. Sharp Aquos C10 (inny symbol S2) swego czasu był hitem na pepperku:

pepper.pl/pro…296
pepper.pl/pro…771

Poniżej 400 ale od majfrenda, czasem możesz trafić na wysyłkę z Europy.
giganty14/03/2020 16:01

Dlaczego Xiaomi odpada ? Twoje wymagania dobrze spełni Redmi 8A. Sharp …Dlaczego Xiaomi odpada ? Twoje wymagania dobrze spełni Redmi 8A. Sharp Aquos C10 (inny symbol S2) swego czasu był hitem na pepperku:https://www.pepper.pl/promocje/sharp-aquos-c10-s2-nfc-237296https://www.pepper.pl/promocje/sharp-aquos-c10-s2-4gb-64gb-lotwa-231771Poniżej 400 ale od majfrenda, czasem możesz trafić na wysyłkę z Europy.


Bo jej chłop ma xiaomi (jakiegoś lepszego, nowego), a LG właśnie rozwaliła... Ta Xperia chyba też odpada bo w ofercie jest że nowa, ale ani słowa o gwarancji, a zdjęcia też sugerują że nie nowa. Muszę mieć w przyszłym tyg. koniecznie dlatego odrzucam chińczyka i skupiam się na allegro, innych sklepów nie sprawdzałem, a na pepperku same droższe teraz
Edytowane przez: "wgeacltb" mar 14.
Xiaomi ma najlepszy stosunek jakości do ceny. Jak jej chłop ma Xiaomi to Ona nie może mieć ? Ja mam Nokia 5: bardzo elegancki telefon, jest cienki, ma metalową obudowę, wygląda jak te, które kosztują 2 000. No i masz napisane "Nokia" a nie Cubot, Kiano czy K&M.
giganty14/03/2020 19:18

Xiaomi ma najlepszy stosunek jakości do ceny. Jak jej chłop ma Xiaomi to O …Xiaomi ma najlepszy stosunek jakości do ceny. Jak jej chłop ma Xiaomi to Ona nie może mieć ? Ja mam Nokia 5: bardzo elegancki telefon, jest cienki, ma metalową obudowę, wygląda jak te, które kosztują 2 000. No i masz napisane "Nokia" a nie Cubot, Kiano czy K&M.


Wady nokia5:
- słaby wyświetlacz (lepiej prezentował się chinczyk Bluboo),
- problemy z pamięcią sms (trzeba zainstalować odpowiednią aplikację, by ominąć ograniczenie),
- słaby aparat.
Na plus - ładny wygląd, - w miarę dobrze działa.
stonkaziemniaczana14/03/2020 19:25

Wady nokia5:- słaby wyświetlacz (lepiej prezentował się chinczyk Bluboo),- …Wady nokia5:- słaby wyświetlacz (lepiej prezentował się chinczyk Bluboo),- problemy z pamięcią sms (trzeba zainstalować odpowiednią aplikację, by ominąć ograniczenie),- słaby aparat.Na plus - ładny wygląd, - w miarę dobrze działa.


Może tak być, natomiast mnie wyświetlacz w zupełności zadowala, nie mam żadnych problemów z smsami mimo, ze nie instalowałem żadnej aplikacji, aparat dla moich potrzeb wystarcza. Wiadomo, że nie można mieć Mercedesa w cenie Dacii. Dodatkowo ma ciągłą aktualizację Androida, teoretycznie w "nieskończonośc".
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst