Smartfon do 600 zl

8
lis 10. 2019
Witam

Szukam fajnego telefonu dla taty na prezent w cenie do 600 zł. Zależy mi na dobrym aparacie, wyświetlaczu min 5.8 cala, min 4 GB RAM, snapdragon, czytniku linii papilarnych, wsparciu w aktualizacji od producenta. Co polecacie ? Jeśli dodatkowo bateria byłaby wymienn to byłoby super.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
8 Komentarzy
Może Xiaomi Mi A2? W tych czasach wymienna bateria to już przeszłość. Reszta spełnia wymagania.
Xiaomi Redmi Note 8 4/64GB za $150.71 / ~583zł
Jeśli porzucisz taką głupotę jak wsparcie, masz sporo do wyboru. Jeśli masz ciśnienie na nowe oprogramowanie, zawsze możesz wgrać coś sam lub po prostu zrobić to w serwisie GSM.
Meizu 16/16x kimovil.com/pl/…-16
Realme X kimovil.com/pl/…e-x
Redmi Note 8 kimovil.com/pl/…4gb (chociaż polecam dołożyć do wersji "Pro")
Meizu X8 kimovil.com/pl/…bal
Lenovo Z5s (Z5, warto sprawdzić ich ofertę) kimovil.com/pl/…4gb
Honor 10 lite (wardo dołożyć do wersji bez "lite", ale jest już drożej) kimovil.com/pl/…4gb
Jak kolega wyżej pisał, Mi A2 jest poprawny, niemniej jednak, ekran 720p. Jest tych smartfonów jeszcze trochę, można się skusić na np. Redmi Note 7.
Linki z "Kimovil'a", nie ma aktualnie sensu wstawiać z Ali, jutro prawdziwe ceny się ujawnią .
bateria wszędzie jest wymienna kwestia tego na ile to skomplikowane, ale z odpalonym filmikiem na youtubie zwykle nie ma rzeczy niemożliwych
Co powiecie na Mi 9 Lite za 800 zł z Gerbest ? Jeśli warto dołożyć 100 zł do zakładanego budżetu to spoko, wiem, że tata nie będzie korzystać z dużej ilości aplikacji, ale w sumie różnica między tym a xiaomi note 8 to 150 zł, więc może warto dopłacić. Myślicie, że warto czekać na 11.11 czy brać dziś coś ?
W tych pieniądzach to tylko Mi A2, super telefon z lekkim systemem. Mój brat używa od dłuższego czasu i jest mega zadowolony. Z minusów to jedynie brak NFC. Sam korzystam z Samsunga Note 8 i prawdę mówiąc myślę, że A2 by mi w zupełności wystarczył.
Diablo810/11/2019 14:06

Jeśli porzucisz taką głupotę jak wsparcie, masz sporo do wyboru. Jeśli masz …Jeśli porzucisz taką głupotę jak wsparcie, masz sporo do wyboru. Jeśli masz ciśnienie na nowe oprogramowanie, zawsze możesz wgrać coś sam lub po prostu zrobić to w serwisie GSM.Meizu 16/16x https://www.kimovil.com/pl/gdzie-kupic-meizu-16Realme X https://www.kimovil.com/pl/gdzie-kupic-realme-xRedmi Note 8 https://www.kimovil.com/pl/gdzie-kupic-xiaomi-redmi-note-8-cn4gb-64gb (chociaż polecam dołożyć do wersji "Pro")Meizu X8 https://www.kimovil.com/pl/gdzie-kupic-meizu-x8-128gb-globalLenovo Z5s (Z5, warto sprawdzić ich ofertę) https://www.kimovil.com/pl/gdzie-kupic-lenovo-z5s-global-6gb-64gbHonor 10 lite (wardo dołożyć do wersji bez "lite", ale jest już drożej) https://www.kimovil.com/pl/gdzie-kupic-huawei-honor-10-lite-al00-6gb-64gbJak kolega wyżej pisał, Mi A2 jest poprawny, niemniej jednak, ekran 720p. Jest tych smartfonów jeszcze trochę, można się skusić na np. Redmi Note 7. Linki z "Kimovil'a", nie ma aktualnie sensu wstawiać z Ali, jutro prawdziwe ceny się ujawnią .Dlaczego wsparcie to głupota?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst