gru 7. 2022
Szukam czegoś już od paru tygodni. Nie mogę się zdecydować. Telefon musi mieć w miarę długi okres wsparcia. Dobry aparat, baterię i nie zacinający się soft.
nie będzie służył do gier. Bardziej aplikacje codziennego użytku, filmiki itp.
Aktualnie mam w głowie:

*Samsung Galaxy A52S 5G - ponoć ma słabszą antenę i z zasięgiem są problemy. Boje się też o baterię. 1 dzień niby norma, ale to za mało. Wydaje mi się, że przy 6GB RAM będzie lepiej śmigać niż niżej Realme.

*Realme 9pro+ - Fajny ale krótszy okres wsparcia niż w Samsungach, dobry aparat i soft. Nie ma IP67 jak Samsung . Obawiam się, że 6GB ram może być mało, 8GB odpada chyba że za 1400 choć wolałbym kupić przed świętami. Może premiera 10 coś pomoże.

*Redmi Note 10pro - na pewno tani, na pewno bateria może trzymać dłużej. Mam redmi note 8t i jakoś specjalnie nie zachwalam po ponad 2 latach użytkowania. Bateria ok. Aparat i soft do dupy. Czasem nawet zadzwonić problem.

*Oneplus Nord 2 5g - chyba jeden kij co Realme,. lepszy od realme LTE ale słabszy 5g zasięg. na pewno starszy bo 3kw. 2021 więc ciekawe jak ze wsparciem.

Myślę, że te telefony jescze zgarnę w kwocie do 1400 zł w tym roku.

Tak, wiem. Duże oczekiwania, ale chcę wybrać jak najlepszy w tej cenie. Czekając na promocję droższych modeli osiwieję. Mam niecały miesiąc.

Proszę o pomoc w wyborze.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

7 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  czuje sie wywołany do tablicy
 2. Avatar
  Jeżeli chodzi o zdjęcia, to konkurencja nie ma z Oneplus szans. Największy sensor i stabilizacja optyczna, można zainstalować gcam.
  Avatar
  Autor
  Bardziej 2 5g czy 2t ? Aparaty te same. Ładowarka 80w w 2t nie zniszczy szybko baterii ?
  2t jest nowszy ale i droższy
 3. Avatar
  Jest jeszcze za 1400zl Moto edge 20 8/256gb. Aplikacja aparatu jak to w motorolii. Ale jednak zoom optyczny 3x daje rade
Avatar