Opublikowano 15 godzin temu

Smartfon ~2000zł z dobrym SoT

Mam 3 letniego Samsunga S21 z tragiczną kondycją baterii. Muszę go ładować 2-3 razy dziennie. Jest na rynku dostępnego coś co by miało podobną wydajność i 7-8h SoT w okolicach 2000zł?
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika dryeye
  Nothing Phone (2), cena około 2k, pojawił się ostatnio w promce
 2. Awatar użytkownika eter
  Z ciekawości - daj znać co w końcu wybrałeś - myślę może to pomóc peperkom z takim samym problemem.
  Awatar użytkownika cannonn
  Autor
  Nie mogę się zdecydować. Jeśli pojawiłby się znowu S23 za 2400+Galaxy Watch 6, prawdopodobnie bym wybrał go. Poważnie zastanawiam się jeszcze nad opcją smartfona + tableta, np. Pixel 7a + Xiaomi Redmi Pad SE. Myślę że wtedy spokojnie oba urządzenia wystarczyłyby mi na cały dzień z jednym ładowaniem.
 3. Awatar użytkownika 5MBD
  Nie lepiej wymienić baterię? Do 2000 zł nie znajdziesz nic szczególnie lepszego od S21.

  Z telefonów z dobrą baterią będzie Poco X6 Pro, Nothing Phone 2A i Galaxy A55. Ja bym się zastanawiał nad Poco albo A55 w zależnosci od tego czy bardziej chcesz prędkość działania (Poco) czy ważniejszy jest aparat (A55).
  Awatar użytkownika cannonn
  Autor
  Po doświadczeniach z wymianą baterii w S10, gdzie chodziło to lepiej tylko przez pierwsze 2-3 miesiące a potem było tylko gorzej, już wolę wymienić telefon. Ponadto mam go już lekko uszkodzonego, dlatego chcę się pozbyć go ostatecznie. Ostatnio był s23 za 2400 i pewnie bym się na niego zdecydował jakby pojawił się znowu.
Awatar użytkownika