lis 2. 2021
Cześć,

poszukuję specjalnego smaru z atestem do prowadnic w piekarniku.

Czy możecie coś polecić czy pozostaje tylko smar CX-80 do ekspresów do kawy lub Molykote 41?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

10 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Ja bym zapytał producenta kuchenki. Tam jest jednak dość wysoka temperatura i to przez dłuższy czas, która moze powodować wydzielanie substancji, które nie wiem, czy bym chciał jeść.
 2. Avatar
  raffaello23/01/2022 23:11

  Ja bym zapytał producenta kuchenki. Tam jest jednak dość wysoka te …Ja bym zapytał producenta kuchenki. Tam jest jednak dość wysoka temperatura i to przez dłuższy czas, która moze powodować wydzielanie substancji, które nie wiem, czy bym chciał jeść.


  To mi nasunęło na myśl inny pomysł - telefon do serwisu sprzętu AGD, najlepiej autoryzowanego. Oni powinni wiedzieć bo to praktycy. Zadzwonienie do producenta może być odsyłaniem "od okienka do okienka".
 3. Avatar
  Z chęcią też bym się dowiedział jakim smarem można nasmarować prowadnice piekarnika, może naskosil ma ktoś - jakieś opinie
 4. Avatar
  Autor
  Rmfik05/11/2021 09:50

  Z chęcią też bym się dowiedział jakim smarem można nasmarować prowadnice pi …Z chęcią też bym się dowiedział jakim smarem można nasmarować prowadnice piekarnika, może naskosil ma ktoś - jakieś opinie


  Hej. Zakupiłem smar trochę nie zgodny z przeznaczeniem ale można stosować go do żywności jest to smar CX-80 do ekspresów.
 5. Avatar
  minth24/01/2022 10:04

  To mi nasunęło na myśl inny pomysł - telefon do serwisu sprzętu AGD, najl …To mi nasunęło na myśl inny pomysł - telefon do serwisu sprzętu AGD, najlepiej autoryzowanego. Oni powinni wiedzieć bo to praktycy. Zadzwonienie do producenta może być odsyłaniem "od okienka do okienka".


  Niby tak. Tylko boję się, że ci praktycy to mentalnie są na poziomie towotu...

  Telefon do producenta faktczynie tak może się skończyć. Ale ja bym napisał przez formularz na stronie. Natychmiast odpowiedzi nie dostaniesz, ale moim zdaniem duże szanse, że trafi do odpowiedniego działu.
 6. Avatar
  Autor
  Warto spróbować. Jeśli ktoś dodzwoni się tam czy napisze wiadomość to skrobnijcie tutaj. Ps. Smar cx-80 może być dostowany do temperatury 230 stopni
 7. Avatar
  Czy coś ustaliliście? Mam ten sam problem.
 8. Avatar
  Autor
  LaHabana15/04/2022 22:13

  Czy coś ustaliliście? Mam ten sam problem.


  Dokonałem zakupy smaru CX-80 i działa chociaż nie jest to samo, co było od nowości. Co prawda spróbuję się skontaktować z firmą od piekarnika w tej sprawie. Bo wypadło mi to z głowy.
 9. Avatar
  Rogulf15/04/2022 23:15

  Dokonałem zakupy smaru CX-80 i działa chociaż nie jest to samo, co było od …Dokonałem zakupy smaru CX-80 i działa chociaż nie jest to samo, co było od nowości. Co prawda spróbuję się skontaktować z firmą od piekarnika w tej sprawie. Bo wypadło mi to z głowy.


  Do ilu stopni rozgrzewałeś piekarnik, nie było nieprzyjemnego zapachu?
  Avatar
  Autor
  Do takiej jaką można uzytkować smar 220 z tego co pamiętam.
Avatar