Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Słuchawki z naprawdę mocnym bassem.

paź 26. 2023
Witajcie,
Zwracam się z prośbą do tych, którzy mieli doświadczenie z różnymi słuchawkami. Na wstępie powiem czego oczekuję.

Nie jestem audiofilem jednak lubię czysty, nie stłumiony dźwięk uwydatniający detale z mocnym uderzeniem bassu, który naprawdę jest fizycznie wyczuwalny. Słucham głównie EDM.

Słuchawek potrzebuję głównie do użytku w domu, dlatego ANC jest tutaj mniej istotne. Koniecznie bezprzewodowe z możliwością podłączenia przewodowo jack'iem. Idealnie gdyby obsługiwały LDAC/HiRes Audio. Budżet do ok. 2000zł.

A teraz moje obecne doświadczenia.
Przetestowałem już Sony CN720, XB910N, XM4 i XM5 oraz Skullcandy Crusher ANC 2.

CN720N to bardzo budżetowy model, od razu go zwróciłem bo nie spełnił moich oczekiwań. WB910N potrafi bardzo delikatnie potrząsnąć uchem, niestety środki i wysokie są dość przytłumione. XM4 mają super środek i wysokie, ale na mój gust kompletnie brak im wyczuwalnego bassu. XM5 moim zdaniem grają nawet nieco gorzej od XM4, są cichsze i bardziej neutralne w każdym zakresie ale ANC działa faktycznie niesamowicie.

Jeśli chodzi o Skullcandy Crusher ANC 2 to był strzał w 10 jeśli chodzi o moje upodobania. To jest to czego oczekuję od słuchawek pod względem bassu. I one na chwilę obecną są moim faworytem. Jednak niestety środki i wysokie - nieco im brakuje tych detali, które słyszałem w XM4 czy XM5.

I teraz meritum sprawy. Czy ktoś kto ma doświadczenie z Crusherami i wie co te słuchawki potrafią jest w stanie doradzić mi jakiś model, który uderzy bassem jak Crushery, ale zagra też czysto jak XM4? Obojętne mi jakiej będą marki, czy będzie to model tegoroczny czy 10-cio letni. Oczekuję tylko dobrej jakości wykonania, czystych detali i mega mocnego bassu.

Dzięki i czekam na Wasze propozycje!
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika LucaS_82
    Określ jaki typ słuchawek. Przewodowe czy bezprzewodowe. Dokanałowe czy nauszne?
    Awatar użytkownika ciajus
    Autor
    Przecież napisałem to dokładnie w 3 akapicie Biorąc pod uwagę modele o których wspomniałem oczywiste dla mnie było, że chodzi mi o wokółuszne.