Słuchawki Xbox one X

19
mar 21.
Cześć tak jak w temacie. Szukam dobrych słuchawek do Xbox one X. Przemyślę każdą propozycję.
Aktualizacje społecznościowe
Xbox OkazjeXbox voucheryRóżne
19 Komentarzy
Jak dobre to Hyper X Cloud. Jedynek już pewnie nie znajdziesz więc szukaj dwójek. Jak był kupon 5£ na Amazon co.uk to była wersja dedykowana do Xboxa za około 228zł.
Pamiętaj że wpięte w pada grają gorzej, napędzają je baterie, dźwięk po Bluetooth. Najoptymalniej jest je wpiąć w amplituner jak się ma
stasic13 min

Jak dobre to Hyper X Cloud. Jedynek już pewnie nie znajdziesz więc szukaj d …Jak dobre to Hyper X Cloud. Jedynek już pewnie nie znajdziesz więc szukaj dwójek. Jak był kupon 5£ na Amazon co.uk to była wersja dedykowana do Xboxa za około 228zł. Pamiętaj że wpięte w pada grają gorzej, napędzają je baterie, dźwięk po Bluetooth. Najoptymalniej jest je wpiąć w amplituner jak się ma


A jak podepnę do tv to będzie słaba jakość?
Spoko, tylko może być nie wygodnie, o ile gniazdo jest z boku to ok, jak z tyłu to masakra xD
Jak Cię stać to poczytaj o Astro A50.

Dobrą opcją są zakupy przez neta, opcja zwrotu. Przetestujesz i będziesz wiedział. Nie znam nikogo kto by narzekał na Hyper X Cloud, dużo osób poleca, są lepsze niż Syberia czy Krakeny.
stasic49 min

Spoko, tylko może być nie wygodnie, o ile gniazdo jest z boku to ok, jak z …Spoko, tylko może być nie wygodnie, o ile gniazdo jest z boku to ok, jak z tyłu to masakra xDJak Cię stać to poczytaj o Astro A50.Dobrą opcją są zakupy przez neta, opcja zwrotu. Przetestujesz i będziesz wiedział. Nie znam nikogo kto by narzekał na Hyper X Cloud, dużo osób poleca, są lepsze niż Syberia czy Krakeny.


O te słuchawki Ci chodzi?:

allegro.pl/oferta/hyperx-sluchawki-cloud-gaming-headset-xbox-hx-hscx-7483033290

bo teraz mam takie od kilku lat (są już zniszczone i niewygodnie leżą, dlatego szukam nowych, lepszych):

allegro.pl/oferta/sluchawki-nauszne-superlux-hd681-evo-czarne-zestaw-7799860278


Nie chciałbym kupić z gorszym dźwiękiem, niż te które posiadam (nie znam się zbytnio na tym), bo specyfikacja chyba na korzyść tych, które mam (o ile nie jest przekłamana).
Edytowane przez: "Victoremque" mar 21.
Nie, chodzi o te: oleole.pl/slu…834
Ta sama cena 279zł w innych popularnych sklepach z darmową wysyłką, EURO-RTV, Media Experk i Markt


Lub:

allegro.pl/ofe…ane

lub z outletu za 165zł

euro.com.pl/slu…tml

Może posiadać opakowanie zastępcze lub ślady wynikające z ekspozycji lub rozpakowania w domu klienta.
  • Towar w pełni funkcjonalny ze śladami wynikającymi z ekspozycji lub rozpakowania w domu Klienta
  • Opakowanie oryginalne uszkodzone lub zastępcze
  • Kompletne oryginalne wyposażenie
  • Gwarancja producenta
  • Objęty 14-dniowym prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość

Brałbym z outletu
stasic21/03/2019 20:03

Nie, chodzi o te: …Nie, chodzi o te: https://www.oleole.pl/sluchawki-z-mikrofonem/kingston-hyperx-cloud-ii-khx-hscp-rd-czarno-czerwony.bhtml?from=ceneo&p=279.00&cr=0&t=20190321-1834Ta sama cena 279zł w innych popularnych sklepach z darmową wysyłką, EURO-RTV, Media Experk i MarktLub:https://allegro.pl/oferta/sluchawki-z-mikrofonem-hyperx-cloud-srebrny-7630774710?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=polecane lub z outletu za 165złhttps://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/kingston-hyperx-cloud-czarny.bhtml#opisMoże posiadać opakowanie zastępcze lub ślady wynikające z ekspozycji lub rozpakowania w domu klienta.Towar w pełni funkcjonalny ze śladami wynikającymi z ekspozycji lub rozpakowania w domu KlientaOpakowanie oryginalne uszkodzone lub zastępczeKompletne oryginalne wyposażenieGwarancja producentaObjęty 14-dniowym prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległośćBrałbym z outletu


A one się czymś różnią oprócz wyglądu? Widzę jeszcze, że ta druga wersja ma ten pilocik na USB, czyli jakbym kupił drugą wersję to na Xbox nie pójdzie razem z pilocikiem?
Victoremque21/03/2019 21:06

A one się czymś różnią oprócz wyglądu? Widzę jeszcze, że ta druga wersja ma …A one się czymś różnią oprócz wyglądu? Widzę jeszcze, że ta druga wersja ma ten pilocik na USB, czyli jakbym kupił drugą wersję to na Xbox nie pójdzie razem z pilocikiem?


Te wszystkie pilociki to Hyper X Cloud (pierwsza wersja) ma w zestawie drugi zestaw welurowych padów, przedłużacz chyba 1.8m adapter z jack 3 pin do jednego jacka 4 pin (do pada) i chyba ten pilocik do regulacji.

Jest też wersja Hyper X Cloud Core, te same słuchawki tylko bez akcesoriów.


Hyper X Cloud II ma kartę dźwiękową na USB, która robi wirtualny dźwięk, tylko na PC! Z xboxa nie wyjdzie dźwięk przez USB, więc nie skorzystasz z tego pilota, ogólnie dodatki podobne. Poprawili trochę mic w stosunku do jedynki
Edytowane przez: "stasic" mar 21.
stasic21/03/2019 21:13

Te wszystkie pilociki to Hyper X Cloud (pierwsza wersja) ma w …Te wszystkie pilociki to Hyper X Cloud (pierwsza wersja) ma w zestawie drugi zestaw welurowych padów, przedłużacz chyba 1.8m adapter z jack 3 pin do jednego jacka 4 pin (do pada) i chyba ten pilocik do regulacji. Jest też wersja Hyper X Cloud Core, te same słuchawki tylko bez akcesoriów.Hyper X Cloud II ma kartę dźwiękową na USB, która robi wirtualny dźwięk, tylko na PC! Z xboxa nie wyjdzie dźwięk przez USB, więc nie skorzystasz z tego pilota, ogólnie dodatki podobne. Poprawili trochę mic w stosunku do jedynki


Zamówione te z outletu, powinny być w poniedziałek
Victoremquemar 21.

Zamówione te z outletu, powinny być w poniedziałek

@stasic
Przyszły słuchawki, wiesz może czy można sprawdzić ich numer seryjny? Bo nie wiem czy dostałem odpad, czy po prostu przełożyli do pudełka innego, z którego zapomnieli wyjąć dokumentu. W pudełku siedzi reklamacja z datą zakupu 06.10.2017 i datą zwrotu na naprawę 25.02.2019

EDIT:

2116545.jpg2116545.jpg2116545.jpg2116545.jpg
Edytowane przez: "Victoremque" mar 25.
Nie wiem, czyli przyszedł 2 letni szrot? Jeżeli tak to możesz zwrócić, wcześniej masz parę dni na test i jeżeli są tylko używane i w 100% sprawne to masz okazję przetestować, czy ogólnie robią robotę i czy Cię zadowalją.
stasic25/03/2019 13:57

Nie wiem, czyli przyszedł 2 letni szrot? Jeżeli tak to możesz zwrócić, wcze …Nie wiem, czyli przyszedł 2 letni szrot? Jeżeli tak to możesz zwrócić, wcześniej masz parę dni na test i jeżeli są tylko używane i w 100% sprawne to masz okazję przetestować, czy ogólnie robią robotę i czy Cię zadowalją.


A wiesz może czy można zwrócić w sklepie stacjonarnym?
Victoremque25/03/2019 13:58

A wiesz może czy można zwrócić w sklepie stacjonarnym?


Nie wiem, zadzwoń.
stasic25/03/2019 14:10

Nie wiem, zadzwoń.


Ok, dzięki. Jeszcze się upewnię po pracy, może to są inne przełożone do pudełka po tych naprawianych, bo tam było napisane że może być opakowanie zastępcze. Szczerze mówiąc dobrze gdyby działały i nie były to te naprawiane
Victoremque25/03/2019 14:13

Ok, dzięki. Jeszcze się upewnię po pracy, może to są inne przełożone do pud …Ok, dzięki. Jeszcze się upewnię po pracy, może to są inne przełożone do pudełka po tych naprawianych, bo tam było napisane że może być opakowanie zastępcze. Szczerze mówiąc dobrze gdyby działały i nie były to te naprawiane


Najczęściej naprawa słuchawek polega na wymianie złamanego kabla, a jeżeli uszkodzenie jest przy słuchawce to jest skracany o te kilka cm i od nowa lutowany. Jak te słuchawki wyglądają? Bardziej zwrot czy używane po naprawie? Testowałeś je? Nawet na telefonie fajnie grają.
stasic14 min

Najczęściej naprawa słuchawek polega na wymianie złamanego kabla, a jeżeli …Najczęściej naprawa słuchawek polega na wymianie złamanego kabla, a jeżeli uszkodzenie jest przy słuchawce to jest skracany o te kilka cm i od nowa lutowany. Jak te słuchawki wyglądają? Bardziej zwrot czy używane po naprawie? Testowałeś je? Nawet na telefonie fajnie grają.


Słuchawki wyglądają b. dobrze, faktycznie jak po zwrocie. Na padach nie widać zniszczeń. Podłączyłem na szybko w domu do telefonu i działają dobrze, jednak mikrofonu nie zdążyłem przetestować, a to było zgłaszane przy reklamacji. Muszę się dowiedzieć co oznacza ten numer PLU i czy jest on na słuchawkach, może to jest ich identyfikator. Szczerze mówiąc nie przeszkadza mi to jeśli są to te same, jednak mam świadomość, że mogą się często psuć i być może lepiej je zwrócić i dopłacić do nowych.
stasic25/03/2019 14:21

Najczęściej naprawa słuchawek polega na wymianie złamanego kabla, a jeżeli …Najczęściej naprawa słuchawek polega na wymianie złamanego kabla, a jeżeli uszkodzenie jest przy słuchawce to jest skracany o te kilka cm i od nowa lutowany. Jak te słuchawki wyglądają? Bardziej zwrot czy używane po naprawie? Testowałeś je? Nawet na telefonie fajnie grają.


To tak - mikrofon naprawiony działa dobrze, reszta zgodnie z reklamacją. Brakuje kabla 2 metrowego zgodnie ze specyfikacją. Podłącza się do urządzenia, pauzuje film albo grę żeby było cicho i coś stuka - syczy co jakieś 3 sekundy. W lewej słuchawce podczas odtwarzania dźwięku momentami głos jak z gramofonu. Niestety, robią ludzi w konia i wysyłają używany, kilkuletni i na dodatek zepsuty sprzęt.
stasic12 g, 19 min

Najczęściej naprawa słuchawek polega na wymianie złamanego kabla, a jeżeli …Najczęściej naprawa słuchawek polega na wymianie złamanego kabla, a jeżeli uszkodzenie jest przy słuchawce to jest skracany o te kilka cm i od nowa lutowany. Jak te słuchawki wyglądają? Bardziej zwrot czy używane po naprawie? Testowałeś je? Nawet na telefonie fajnie grają.


Znasz się na rzeczy to pozwolę sobie zadać jeszcze jedno pytanie Cloud II czy Alpha?
Victoremque26/03/2019 01:04

To tak - mikrofon naprawiony działa dobrze, reszta zgodnie z reklamacją. B …To tak - mikrofon naprawiony działa dobrze, reszta zgodnie z reklamacją. Brakuje kabla 2 metrowego zgodnie ze specyfikacją. Podłącza się do urządzenia, pauzuje film albo grę żeby było cicho i coś stuka - syczy co jakieś 3 sekundy. W lewej słuchawce podczas odtwarzania dźwięku momentami głos jak z gramofonu. Niestety, robią ludzi w konia i wysyłają używany, kilkuletni i na dodatek zepsuty sprzęt.


Hmmm, do czego podłączasz słuchawki? Często trzaski słychać na pauzie na PC, próbowałeś czy występują na telefonie, tv? Za trzaski mogą odpowiadać zimne luty lub uszkodzony kabel. Co do słuchawek miałem na głowie tylko Cloud 1 i 2. Brałbym tańsze.
stasic8 g, 24 min

Hmmm, do czego podłączasz słuchawki? Często trzaski słychać na pauzie na PC …Hmmm, do czego podłączasz słuchawki? Często trzaski słychać na pauzie na PC, próbowałeś czy występują na telefonie, tv? Za trzaski mogą odpowiadać zimne luty lub uszkodzony kabel. Co do słuchawek miałem na głowie tylko Cloud 1 i 2. Brałbym tańsze.


We wszystkich urządzeniach to samo. Dźwięk porównywalny do przekładania stron w książce. Na dwóch innych innych parach słuchawek jest dobrze. Chyba skuszę się na te alphy że względu na odpinany kabel.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje