Słuchawki wokółuszne bezprzewodowe z mikrofonem na pałąku i ANC - czy istnieją takie?

maj 14. 2022
Potrzebuję rozwiązać kilka problemów ze słuchawkami jednocześnie - nie chcę kabla i mam małe dziecko, które bywa głośne, a pracuję z domu i nie chcę go słyszeć ja ani też nie chcę, żeby słyszeli je moi rozmówcy.

W słuchawkach Poly Blackwire 5200 mam mikrofon na pałąku, który idealnie zbiera mój głos i tylko mój głos, a wszystko co jest ~30 cm dalej jest w zasadzie idealnie wycinane zgodnie z moimi oczekiwaniami. Problemem jest jednak kabel i izolacja od otoczenia (nie są wokółuszne, przez co też bardziej uciskają uszy, no i nie mają ANC).

W słuchawkach Microsoft Surface Headphones 2, które obecnie testuję, nie mam kabla, a słuchawki leżą wokół ucha, przez co są wygodniejsze i lepiej izolują mnie od otoczenia. Niestety jednak przez to że mikrofony do ANC są rozmieszczone bardziej zewnętrznie to zbyt mocno wyłapują nieregularne dźwięki z otoczenia, a gorzej wyłapują mój głos (nie jest tak wyrazisty jak z mikrofonu oddalonego o kilka centymetrów od ust).

Idealnym rozwiązaniem wydawałyby się słuchawki wokółuszne bezprzewodowe z mikrofonem na pałąku i ANC, ale nie mogę takich znaleźć. Czy ktoś jest w stanie pomóc?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Dyskusje
Prześlij Komentarz