sty 23. 2023
Cześć, szukam słuchawek nausznych do 150 zł. Będą podpięte pod Behringer UMC22 i głównie będą służyć jako odsłuch gitary, więc fajnie gdyby były na 1/4 cala lub miały przejściówkę. Dodatkowym plusem będzie też długi kabel (powyżej 1,5 metra). Przeglądając internet rzuciły mi się w oczy 3 egzemplarze:
Superlux HD 330, HD 660 i HD 669.

Nie wiem jednak, czy pierwsze dwa uda się odpowiednio zasilić z wykorzystaniem wspomnianego interfejsu. 669 natomiast nie pasują mi konstrukcyjnie (miałem kiedyś 691, bardzo dobrze brzmieniowo, gorzej z wykonaniem i komfortem a wyglądają bardzo podobnie do 669). Może ktoś będzie w stanie polecić jakieś inne modele lub powiedzieć coś o wymienionych?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

6 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  W takiej cenie to będzie ciężko, Audio Technica ATH-AVC200 widzę, że mają w top hifi za 154 zł więc minimalnie ponad budżet, powinny być ok
  Avatar
  Autor
  O, to ciekawa propozycja. 40 omów to i komputer od biedy zasili.
 2. Avatar
  Ponad limit i nie na już, ale dość regularnie bywały Takstary Pro 82 za 199zł: pepper.pl/pro…650
  W tej cenie jakościowo przepaść względem Superluxów, jednak w regularnej cenie mają już jakąś konkurencje.
  Avatar
  Autor
  Domyślam się, że mogą być lepsze. Nie chce jednak dokładać plus czekać na promocje. To ogólnie będą słuchawki tylko do gitary, mam WH-CH700N i ich używam na co dzień. Problem z nimi jest taki, że mają mini jacka i nie trzymają się żadnej przejściówki a dodatkowo na kablu strasznie płasko grają.