sluchawki do rozmow tele

7
lip 1. 2018
Siema, szukam jakichs sensownych sluchawek do prowadzenia telekonferencji, takze dobry mikrofon i dobre wysokie tony oraz dosc wygodne noszenie

Mam teraz Sennheisery RS120 czy 110 i sa rewelacja pod wzgledem wygody ale niestety nie maja mikrofona.
Ktos moze cos polecic?
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Dowolne
Ja się dołączę ale z innym tematem czyli słuchawki wokółuszne a żebym nie pozbył się majątku
n0reklip 1. 2018

Wow dzieki za pomoc, prosze wez ten kamien w podziece...


No ale serio nic lepszego nikt ci nie znajdzie, skoro nawet nie napisałeś, jakiego typu słuchawek potrzebujesz... A do telekonferencji pod względem jakości dźwięku wystarczą na prawdę dowolne.
AnonimowyCebularzlip 1. 2018

No ale serio nic lepszego nikt ci nie znajdzie, skoro nawet nie napisałeś, …No ale serio nic lepszego nikt ci nie znajdzie, skoro nawet nie napisałeś, jakiego typu słuchawek potrzebujesz... A do telekonferencji pod względem jakości dźwięku wystarczą na prawdę dowolne.


Ale co mam napisac wiecej? Potrzebuje sluchawek do telekonferencji gdzie wymagane sa dobre wysokie tony, mikrofon kierunkowy i wygodne na uszach. Co jeszcze potrzebowalbys? kolor?
n0reklip 1. 2018

Ale co mam napisac wiecej? Potrzebuje sluchawek do telekonferencji gdzie …Ale co mam napisac wiecej? Potrzebuje sluchawek do telekonferencji gdzie wymagane sa dobre wysokie tony, mikrofon kierunkowy i wygodne na uszach. Co jeszcze potrzebowalbys? kolor?


Nie. Typ: dokanałowe, douszne, nauszne, wokółuszne. Czy otwarte, półotwarte, czy zamknięte. Takie tam.


Z wygodnych dokanałowych z wysokimi tonami serdecznie polecam Rock Zircon.
Edytowane przez: "AnonimowyCebularz" lip 1. 2018
AnonimowyCebularzlip 1. 2018

Nie. Typ: dokanałowe, douszne, nauszne, wokółuszne. Czy otwarte, pó …Nie. Typ: dokanałowe, douszne, nauszne, wokółuszne. Czy otwarte, półotwarte, czy zamknięte. Takie tam.Z wygodnych dokanałowych z wysokimi tonami serdecznie polecam Rock Zircon.


Najlepiej wokoluszne ew. nauszne. Dokanalowe mi sie kompletnie nie sprawdzaja, nie trzymaja sie w uchu, mam te Rock Zircon i nie jestem zadowolony. Jedyne takie sluchawki ktore moglem nosic to stare Applowskie ale padly
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje