Słuchawki do portfela

3
lip 17. 2020
Cześć,
zastanawiam się czy są jakieś słuchawki, najlepiej jak najcieńsze, które spokojnie zmieściłyby się w portfelu 😜. Coś w stylu większej monety.

Szukałem w necie, ale nic specjalnego nie znalazłem. Myślę, że temat ciekawy bo słuchawek zazwyczaj specjalnie ze sobą się nie nosi w codziennych sytuacjach, zwłaszcza latem (brak kurtki itd=brak kieszeni), a portfel częściej.
Przydałoby się coś żeby móc zawszę czegoś odsłuchać niekoniecznie na głośniku smartphona.

Pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
3 Komentarze
Wow, portfela tez nosić nie trzeba. Wszystko mozna miec w telefonie :), karte dowod i inne bzdury
Yyy, ale jak by to miało według Ciebie wyglądać? Słuchawki nigdy nie będą płaskie jak moneta, bo wyklucza to ich budowa - gumka i korpus z głośnikiem jednak te kilka mm grubości muszą mieć.
Jeśli chodzi słuchawki przewodowe to możesz sobie je trzymać w sakiewce podobnej do takiej, w jakiej trzyma się różaniec - są płaskie i w kieszeni nie będą przeszkadzać. Słuchawki bezprzewodowe TWS mają własne etui, które jest jednocześnie ładowarką i to etui również można bez problemu nosić w kieszeni.
Jest mnóstwo mini słuchawek bluetooth, które mógłbyś wsunąć do portfela. Jest jednak z nimi kilka problemów. Przede wszystkim to, że trzeba je ładować i działają krótko na baterii.
Do sporadycznego używania wolałbym zwykle przewodowe, które na zwijaku też nie zabieraja dużo miejsca
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst