Słuchawki BT na kablu do SAMSUNG S9+

3
paź 17. 2020
Potrzebuję słuchawek dokanalowych BT z kablem które dobrze współpracują z Samsung s9+ który podobno aptX nie obsługuje. Kto coś poleci? Patrzyłem na QCY M1 PRO ale mało co można o nich poczytać. Kwota do 200zl
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
3 Komentarze
Note 9 obsługuje aptX HD i LDAC ,a s9+ nie,to dziwne, poszukaj w opcjach dla programistów , następnie kodek dźwięku BT. Jak nie wiesz jak wejść w opcje dla programistów google stoi otworem.
rafal.jaskowski19/10/2020 12:52

Note 9 obsługuje aptX HD i LDAC ,a s9+ nie,to dziwne, poszukaj w opcjach …Note 9 obsługuje aptX HD i LDAC ,a s9+ nie,to dziwne, poszukaj w opcjach dla programistów , następnie kodek dźwięku BT. Jak nie wiesz jak wejść w opcje dla programistów google stoi otworem.


No właśnie różne opinie są. Na snapdragon obsługuje. Na procku exynos niby nie. W opcjach programistycznych nie mogę zmienić na stałe kodeka. Chyba kupię w ciemno jakieś Sony i sprawdzę.
Ja mam Sony wh-1000xm2 i na spokojnie obsługuje LDAC i aptX tylko, że jeżeli chce sobie włączyć korektor w aplikacji to i tak z automatu przechodzi na SBC.
edit:
mam note 9 na exynosie
Edytowane przez: "rafal.jaskowski" paź 19.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst