Słuchawki bezprzewodowe nauszne za 300-500zł

0
mar 18.
Witam, poszukuję nausznych słuchawek bezprzewodowych mieszczących się w przedziale 300-500zł, głównie do korzystania w komunikacji miejskiej.

Przesiadam się z Sony MDR-XB650BT, które zaczęły się w pewnym momencie mocno sypać. Z tego powodu głównym wymaganiem będzie trwała konstrukcja, nie chciałbym się znowu bawić w klejenie słuchawek lub martwić się o to, czy coś za chwilę nie odpadnie.
Kiedy szukam czegoś o wyciszeniu, to trafiam jedynie na informacje nt. redukcji szumów z zewnątrz itd. Mnie z kolei interesuje to, czy za te pieniądze znajdę model, który mi pozwoli na trochę głośniejsze odpalenie jakichś "mocniejszych" klimatów i jednoczesne nieprzeszkadzanie pobliskim współpasażerom. Może się okazać, że te droższe będą to miały w standardzie, ale jeśli któryś model radzi sobie z tym lepiej niż inne, to byłaby to duża korzyść.
Nie jestem żadnym audiofilem, więc nie wymagam od słuchawek nie wiadomo jakich parametrów technicznych, dla których musiałbym mocno zwiększać górną granicę budżetu.
Chwilowo nie udało mi się znaleźć na Pepperze żadnych fajnych promocji. Jeśli chodzi o kupony, to jestem w posiadaniu -50zł w Media Markt (MWZ 300zł). Z góry dziękuję za podsyłanie ofert bądź alertów przydatnych w polowaniu.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst