Słuchawki bezprzewodowe do gier z mikrofonem

lis 13. 2021
Witam,
Potrzebuje słuchawek takich jak w tytule.

Cel przeznaczenia:
Do grania w gry na laptopie, w przyszłości do PS5, Nintendo Switch pewnie też się załapie kiedyś lub nowszy model, telefon android/IOS też byłoby dobrze, bo mam Ipada, jak i telefon z androidem póki co. Gdyby dobrze się na tym słuchało muzyki to oczywiście duży plus jak dla mnie, lecz głównie słucham ambientów z gier komputerowych lub audiobooków na telefonie, lecz zwykle mam od tego douszne słuchawki.
Dodatkowo jak najlepszy mikrofon w słuchawkach, gdyż jestem przez sytuację pandemiczną na studiach z dala od swojego stanowiska strimerskiego i nie chce nosić w plecaku całego mikrofonu pojemnościowego. Do tej pory używam laptopowego mikrofonu, to możecie się domyślać w jakim stanie teraz zdarza mi się nagrywać :p.

Jakie ma mieć zastosowanie:
- Możliwość podłączenia do urządzeń wyżej napisanych
- Swobodne przełączanie się między urządzeniami, najlepiej jakby mógł podłączyć się z 2 urządzeniami na raz.
- Jak najlepszy mikrofon w słuchawkach
- Tylko bezprzewodowość, kable nie wchodzą w grę, co najwyżej stick pod USB, coś jak w myszkach logitech bezprzewodowych.
- Im więcej możliwości z PS5 wyciągnie tym lepiej.
- Jak najmniejszy lag ze względu na bezprzewodowość, a przynajmniej bez widocznych opóźnień w stosunku do obrazu (raczej nie grywam w sieciówki, preferuje gry dla pojedynczego gracza)

Dodatkowe dobrze widziane funkcje:
- Możliwość pogłaśniania byłaby wskazana
- Możliwość podłączenia się kablowo też nie byłaby zła
- Wyjmowany mikrofon, a przynajmniej dobrze schowany
- Możliwość wyciszenia mikrofonu od strony słuchawek

Moja kieszeń:
Z tego co przeglądałem oferty na Pepper, to na moją kieszeń od zaraz byłoby chociażby:

Steelseries Arctis 7- euro.com.pl/slu…tml, choć tu nie wiem, czy 7P mocno się różnią od 7 poza wzorami obudowy
HyperX Cloud II Wireless - euro.com.pl/slu…t=/ choć wolałbym w mniejszej cenie, bo widziałem że były za 500 zł.


Generalnie z tego co czytałem, to HyperX lepsze tutaj, sam posiadam aktualnie HyperX Cloud Alpha i Audio-Technica Sr50BT. Na co dzień do gier i wszystkiego na laptopie używam tych drugich po kablu, choć bezprzewodowo też dają radę. Z cloud alpha byłem zadowolony, po prostu AT lepsze. Mam jednak zamiar oba sprzedać, gdybym znalazł już odpowiednio dobre słuchawki BT, które dałem w opisie tej dyskusji.
Także cena około 500-600 zł jestem w stanie zapłacić, ewentualnie mogę poczekać z tym nie ma problemu, ale do wypłaty w Grudniu już wolę mieć upatrzone za czym mam się rozglądać. Tym bardziej iż nie jestem pewny, czy słuchawki wymienione wyżej spełnią moje oczekiwania.

W moich słuchawkach jedynie czego brakowało, to więcej basu lub też bardziej wyraźnego. Domyślam się, że w słuchawkach które szukam powinny być bardziej uniwersalne jeśli chodzi o dźwięk, ale dobry bas nie jest zły.

Dużo dobrego słyszałem o marce Audeze i jakby ktoś je miał, to chętnie przeczytam jak wrażenia. Te Penrose to powiedzmy taka moja górna półka, jeśli będę miał dobre uzasadnienie, że warto w to zainwestować.
euro.com.pl/slu…tml

Wszystkim chętnym udzielenia pomocy w dyskusji lub porady z góry bardzo dziękuję
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Dyskusje
1 Komentarz
Prześlij Komentarz