Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Sklepy - Janusze sprzedaży

14
mar 19.
Może by zrobić (wpisywać) listę sklepów które w tym okresie "mocno” zawyżyły ceny na swoje produkty głównie na żywność np. mięso która nie powinno podrożeć bo zwierzęta nie chorują na koronawirusa, ale tez inne produkty.
Wtedy jak już sytuacja wróci do normy to się im "podziękuje” za podejście do klienta w czasie kryzysu i będzie starało omijać sklep oraz informując znajomych żeby omijali Janusza.
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
14 Komentarzy
Co z tego, że zwierzęta nie chorują jeśli producent ma na głowie 100 innych problemów? Problemy transportowe, braki kadrowe i materiałowe powodują podwyższenie finalnej ceny produktu. Do tego zwiększone zapotrzebowanie bo każdy robi zapasy jak na wojnę. Ceny w takich warunkach rosną i nic w tym dziwnego.
Autor tematu jest chyba odklejony od rzeczywistości
Kazionator300019/03/2020 09:33

Co z tego, że zwierzęta nie chorują jeśli producent ma na głowie 100 inny …Co z tego, że zwierzęta nie chorują jeśli producent ma na głowie 100 innych problemów? Problemy transportowe, braki kadrowe i materiałowe powodują podwyższenie finalnej ceny produktu. Do tego zwiększone zapotrzebowanie bo każdy robi zapasy jak na wojnę. Ceny w takich warunkach rosną i nic w tym dziwnego.


To chyba jesteś jednym ze sklepikarzy. Ceny widują nie producenci tylko SKLEPIKARZE
Ci z allegro co sprzedają maseczki płyny dezynfekujące x razy drożej to tez maja problemy kadrowe?
Edytowane przez: "Krissos" mar 19.
Krissos19/03/2020 09:46

To chyba jesteś jednym ze sklepikarzy. Ceny widują nie producenci tylko S …To chyba jesteś jednym ze sklepikarzy. Ceny widują nie producenci tylko SKLEPIKARZECi z allegro co sprzedają maseczki płyny dezynfekujące x razy drożej to tez maja problemy kadrowe?Nie, nie jestem. Kolejne pudło z twojej strony.
Sapiesz się o ceny żywności czy maseczek i płynów? Bo już chyba sam się mieszasz, a to dwa osobne przypadki.
Kazionator300019/03/2020 10:01

Nie, nie jestem. Kolejne pudło z twojej strony.Sapiesz się o ceny żywności …Nie, nie jestem. Kolejne pudło z twojej strony.Sapiesz się o ceny żywności czy maseczek i płynów? Bo już chyba sam się mieszasz, a to dwa osobne przypadki.


I tak się nie przyznasz nawet jak byś był. Czytaj ze zrozumieniem "................... ale tez inne produkty!!" a do tych innych można zaliczyć maseczki, płyny, papier, owoce i wiele innych.
Krissos19/03/2020 09:46

To chyba jesteś jednym ze sklepikarzy. Ceny widują nie producenci tylko S …To chyba jesteś jednym ze sklepikarzy. Ceny widują nie producenci tylko SKLEPIKARZECi z allegro co sprzedają maseczki płyny dezynfekujące x razy drożej to tez maja problemy kadrowe?


Czy napotkałeś na swojej edukacji przedmioty takie jak „przedsiębiorczość” albo ekonomia (w różnych wariantach)?
Najwspanialszypawel19/03/2020 10:47

Czy napotkałeś na swojej edukacji przedmioty takie jak „przedsiębiorczość” …Czy napotkałeś na swojej edukacji przedmioty takie jak „przedsiębiorczość” albo ekonomia (w różnych wariantach)?


Tak. Uważasz że ci Janusze biznesu go mieli?
Podwyżki cen są jedynie u prywaciarzy.
Podwyżki będą i nie mam co do tego wątpliwości. Na początek u malutkich ale zaraz więksi też dołączą.
Prognozy już są rewidowane do tego dojdą zaraz kataklizmy. Ciekawy rok się szykuje.
Edytowane przez: "www" mar 19.
CebuFLOP19/03/2020 12:01

Podwyżki cen są jedynie u prywaciarzy.


Potwierdzam! Kupujmy tylko na orlenie, lotosie i innych sieciach państwowych! Odetnijmy się od złego zachodniego kapitalizmu! Proletariusze wszystkich krajów łączcie się
Biedronka
Lidl
Netto
Intermarche
Żabka
Fresh
Tesco
Auchan
Kaufland
Carrefour

Rozumiem, że te wszystkie od teraz omijamy?
Najwspanialszypawel19/03/2020 14:24

Potwierdzam! Kupujmy tylko na orlenie, lotosie i innych sieciach …Potwierdzam! Kupujmy tylko na orlenie, lotosie i innych sieciach państwowych! Odetnijmy się od złego zachodniego kapitalizmu! Proletariusze wszystkich krajów łączcie się


Hmm jaka spożywka jest obecnie państwowa (nie licząc stacji benzynowych) [rozumiem że to było w celu wywołania reakcji].
eter19/03/2020 21:25

Hmm jaka spożywka jest obecnie państwowa (nie licząc stacji benzynowych) Hmm jaka spożywka jest obecnie państwowa (nie licząc stacji benzynowych) [rozumiem że to było w celu wywołania reakcji].


Właśnie żadna. Nawiązywałem do wcześniejszych wypocin założyciela tego wspaniałego tematy
eter19/03/2020 21:25

Hmm jaka spożywka jest obecnie państwowa (nie licząc stacji benzynowych) Hmm jaka spożywka jest obecnie państwowa (nie licząc stacji benzynowych) [rozumiem że to było w celu wywołania reakcji].


Właśnie żadna. Nawiązywałem do wcześniejszych wypocin założyciela tego wspaniałego tematy
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst