Sklep obuwiee.pl

7
sie 18. 2019
Czy ktoś kupował w tym sklepie buty? Oryginalne? Jak z reklamacją? Jednym słowem czy sklep legitny?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
7 Komentarzy
Sam sobie musisz odpowiedzieć na te pytania (wystarczy wejść i przeglądnąć regulamin):

AGENCJA POŚREDNICTWA HANDLOWEGO ŁUKASZ MAŚLANKA:
19. Firma Agencja Pośrednictwa Handlowego oferuje organizowanie zakupu produktu widniejących na stronie obuwiee.pl i nie jest właścicielem towaru.
20. Dokonując zakupu, akceptujesz usługę pomocy w zakupie towarów. Pomoc ta obejmuje zamówienie towaru u zagranicznego dostawcy/producenta, wysyłkę na podany adres, pomoc po sprzedażowa przy ewentualnych procedurach reklamacyjnych.


Sama nazwa strony wskazuje na to, że należy ją omijać
mariusz53118/08/2019 22:00

Sam sobie musisz odpowiedzieć na te pytania (wystarczy wejść i przeglądnąć …Sam sobie musisz odpowiedzieć na te pytania (wystarczy wejść i przeglądnąć regulamin):AGENCJA POŚREDNICTWA HANDLOWEGO ŁUKASZ MAŚLANKA:19. Firma Agencja Pośrednictwa Handlowego oferuje organizowanie zakupu produktu widniejących na stronie www.obuwiee.pl i nie jest właścicielem towaru.20. Dokonując zakupu, akceptujesz usługę pomocy w zakupie towarów. Pomoc ta obejmuje zamówienie towaru u zagranicznego dostawcy/producenta, wysyłkę na podany adres, pomoc po sprzedażowa przy ewentualnych procedurach reklamacyjnych.Sama nazwa strony wskazuje na to, że należy ją omijaćWiesz .. masz po części rację, z drugiej strony sporo firm jest teraz "pośrednikami" - zbiera zamówienia i wysyła zapytanie do magazynów :). Strona już niby prawie 2 lata ma, choć hosting z gatunku najtańszych (Lite) więc hmmm chyba jednak bym nie zaryzykował.
Edytowane przez: "eter" sie 18. 2019
kupiłem u nich buty nie dawno, kontakt natychmiastowy. Zamówienie złożyłem w piątek a w poniedziałek dostałem sms, że paczka opuściła magazyn. Buty miałem u siebie po 3 dniach. Osobiście jak najbardziej polecam chociaż nie wiem jak z reklamacją, na razie reklamować nie muszę.
<empty>
Edytowane przez: "joseba" sie 29. 2019
Omijać z daleka. Air Force Supreme x Comme de garson za 300zł padne ze śmiechu. Następne Air Force 1 mid Utility white/black but w czerwcu wyprzedany prawie nie zdobycia w stanie nie używanym. A na tej stronie nagle wszystkie rozmiary.
Mogę tak wymieniać bez końca. Pozdrawiam
Edytowane przez Moderatora: "Inne" sie 29. 2019
@filipgrOsobiście bym nie dokonał zakupu w tego typu sklepie, z kilku powodów:
- sklep powstał w 2018 roku a jedyne opinie jakie na jego temat znajdziemy, to 37 opinii na Opineo, w czym 2 są negatywne opineo.pl/opi…wne (raczej im bym wierzył, bo ludzie w 99% przypadków piszą kiedy występuje problem, a nie w momencie kiedy wszystko jest OK)
- po NIPie możemy sprawdzić, że firma prowadząca sklep zajmuje się głównie wzornictwem i projektowaniem przemysłowym jako główny kod PKD
- W regulaminie mowa o obsługi płatności poprzez Blue Media, gdzie faktycznie jest to przelew bezpośrednio na konto, lub Przelewy24
- W regulaminie brak informacji o kraju wysyłki (więc teoretycznie jeśli przesyłka byłaby nadawana np. spoza terenu Unii, np. z Chin jesteśmy narażeni na dodatkowe opłaty importowe)
- Brak możliwości płatności za pobraniem
- brak jakichkolwiek zapewnień oraz informacji na temat oryginalności towaru, przy produktach jak i w innych sekcjach strony
- sklep prowadzi tylko i wyłącznie dropshipping, co powoduje że nikt nie widział towaru na oczy, co może spowodować duże komplikacje w chwili reklamacji.
- no i najważniejsze, co wspominał @Jager_Meisterwręcz nierzeczywiste ceny, za drogie i trudno dostępne modele butów - nie tylko na naszym rynku.


@joseba Odważnie Buty były oznaczone tak w sklepach producenta, wraz z oryginalnym kartonem itp?
Edytowane przez: "Kaban" sie 29. 2019
Kaban29/08/2019 17:36

@filipgr Osobiście bym nie dokonał zakupu w tego typu sklepie, z kilku p …@filipgr Osobiście bym nie dokonał zakupu w tego typu sklepie, z kilku powodów:- sklep powstał w 2018 roku a jedyne opinie jakie na jego temat znajdziemy, to 37 opinii na Opineo, w czym 2 są negatywne https://www.opineo.pl/opinie/obuwiee-pl,negatywne (raczej im bym wierzył, bo ludzie w 99% przypadków piszą kiedy występuje problem, a nie w momencie kiedy wszystko jest OK)- po NIPie możemy sprawdzić, że firma prowadząca sklep zajmuje się głównie wzornictwem i projektowaniem przemysłowym jako główny kod PKD- W regulaminie mowa o obsługi płatności poprzez Blue Media, gdzie faktycznie jest to przelew bezpośrednio na konto, lub Przelewy24- W regulaminie brak informacji o kraju wysyłki (więc teoretycznie jeśli przesyłka byłaby nadawana np. spoza terenu Unii, np. z Chin jesteśmy narażeni na dodatkowe opłaty importowe)- Brak możliwości płatności za pobraniem - brak jakichkolwiek zapewnień oraz informacji na temat oryginalności towaru, przy produktach jak i w innych sekcjach strony - sklep prowadzi tylko i wyłącznie dropshipping, co powoduje że nikt nie widział towaru na oczy, co może spowodować duże komplikacje w chwili reklamacji.- no i najważniejsze, co wspominał @Jager_Meister wręcz nierzeczywiste ceny, za drogie i trudno dostępne modele butów - nie tylko na naszym [email protected] Odważnie Buty były oznaczone tak w sklepach producenta, wraz z oryginalnym kartonem itp?ups, kajam się... chyba dałem się nabrać na chwyt właściciela sklepu, z podobieństwem nazwy do innego znanego sklepu w sieci
wyedytuję tamtego posta, by nikogo w błąd nie wprowadzić
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst