Sklep internetowy takoma.pl oszustwo ?

maj 24. 2022
Witam. Znalazłem meble ogrodowe w dobrej cenie, aż za dobrej czy to wałek ?
Strona takoma.pl

Firma zarejestrowana w marcu, wyglada jak przekręt, ma ktoś jakieś doświadczenia ?
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
Skomentuj

15 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  -zarejestrowane w marcu
  - podejrzanie atrakcyjne ceny
  - wysyłka po przelewie gratias. Wysyłka za pobraniem do paczkomatu 250zł
  - wygląda jak przekręt


  ile światełek ostrzegawczych Ci się zapaliło?;)
 2. Avatar
  Autor
  Kluskownik24/05/2022 11:38

  -zarejestrowane w marcu- podejrzanie atrakcyjne ceny- wysyłka po przelewie …-zarejestrowane w marcu- podejrzanie atrakcyjne ceny- wysyłka po przelewie gratias. Wysyłka za pobraniem do paczkomatu 250zł- wygląda jak przekrętile światełek ostrzegawczych Ci się zapaliło?;)


  Też tak sądzę, napisałem tutaj żeby sprawdzić i być może ostrzec kogoś
 3. Avatar
  Ja dodzwoniłam się wczoraj. Poprosiłam o zdjęcia w realu. Do dziś cisza. Pan zapewnił, ze wyślę. Na olx już żadnego ogłoszenia nie ma.
 4. Avatar
  A może zamówimy zbiorowo za pobraniem ? Ciekawe czy zrealizują zamówienie? :/
 5. Avatar
  JEST TO OSZUSTWO!!! Sprawdziłam - takoma.pl podszywa się pod faktycznie istniejącą firmę, wykorzystując jej dane rejestrowe w CEiDG - właściciel zgłosił już sprawę Policji. Oszukańcza oferta publikowana była też na takoma.olx.pl - teraz zniknęła.
  Należy zgłaszać się do najbliższego komisariatu, by złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa oszustwa internetowego.
 6. Avatar
  Czy ktoś próbował tam zadzwonić i się z nimi porozumieć? Też mnie zaciekawiła ta oferta , bardzo atrakcyjne ceny
 7. Avatar
  X (Edytowano)
 8. Avatar
  Walek (Edytowano)
 9. Avatar
  Zakupiłem dwa zestawy mebli za pobraniem.
  W poniedziałek rano rozmawiałem na to temat zamówienia. Otrzymałem potwierdzenie zamówienia a we wtorek informację, że zamówienie jest w trakcie realizacji. Niestety telefon we wtorek nie był już aktywny. Cena wydaje mi się zbyt atrakcyjna i mam duże wątpliwości czy nie jest to oszustwo. Ale czekam. Firma oraz strona istnieje zbyt krótko aby ryzykować zakup po przedpłacie z darmową dostawą. W razie czego screeny firmy oraz strony internetowej zrobiłem, aby w razie oszustwa zgłosić sprawę na policji.
 10. Avatar
  Również mysle ze wałek . Chciałem tam pojechać żeby odebrac osobiście . Teraz nie ma po nich śladu. Takie okazje u nas w kraju tak sie często kończą .
 11. Avatar
  Ja również za pobraniem zamówiłam bo śmierdziało na kilometr ale ciekawe ile osób zapłaciło... Masakara - na każdym kroku trzeba być czujnym.
  Avatar
  To raczej z serii "Polak mądry po szkodzie" (gdy widzi "iphone 13 za 1999"). Niestety, i po zamknięciu jednego dziesięć nowych się pojawi.
 12. Avatar
  OSZUŚCI!!! UKRADLI MOJE DANE OSOBOWE I SPRZEDAJĄ MEBLE POD MOIM NAZWISKIEM. JUŻ TRZY SPRAWY ZOSTALY ZGŁOSZONE NA POLICJĘ POD MOIMI DANYMI.
 13. Avatar
  @Pepper kolejny do blacklisty.
Avatar