Sikory ze zwrotów amazon

8
cze 25. 2018
Witojcie! Temat opisałem jakby tyczył się tylko zegarków, ale chyba dotyka każdego przedmiotu sprzedawanego przez amazon jako niechciany zwrot.
No ale o co mi się rozchodzi w ogóle? Do tej pory tylko słyszałem o czymś takim jak zwroty sprzedawane ponownie jako nowe rzeczy jeno taniej, ale nie widziałem takich na własne oczy lub nie potrafiłem znaleźć informacji na stronie przedmiotu, że jest właśnie zwrotem. Czy może mi jakiś fachowiec pokazać przykład lub objaśnić jak rozpoznać taki przedmiot na amazonie?
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
8 Komentarzy
Na przykładzie, zobacz screeny.
978668-Mhz3v.jpg978668-yDs9D.jpg
Widać z nich że akuratnie ten przedmiot możesz kupić nowy jak i używany.
Najlepiej szukać używek Warwhouse Deals, jeżeli dobrze kojarzę to są to zwroty sprzedawane przez Amazon. Do każdego z nich jest zawsze opis. Często różnica od nówki jest taka że opakowanie jest otwarte.

Nie wiem czy do końca o takie wyjaśnienie Ci chodziło, jak coś to pisz.
emkaswcze 25. 2018

Na przykładzie, zobacz screeny. [Obrazek] [Obrazek] Widać z nich że ak …Na przykładzie, zobacz screeny. [Obrazek] [Obrazek] Widać z nich że akuratnie ten przedmiot możesz kupić nowy jak i używany.Najlepiej szukać używek Warwhouse Deals, jeżeli dobrze kojarzę to są to zwroty sprzedawane przez Amazon. Do każdego z nich jest zawsze opis. Często różnica od nówki jest taka że opakowanie jest otwarte.Nie wiem czy do końca o takie wyjaśnienie Ci chodziło, jak coś to pisz.Całkiem ładnie objaśnione. Dzięki wielkie. Wychodzi na to, że po prostu nie trafiłem jeszcze na taki przedmiot i wszystko co kupiłem było nowe:) Zawsze staram się czytać opisy i przypisy od deski do deski, ale niepewność gdzieś się tam czaiła za każdym razem, teraz jestem spokojny. Pozdrawiam!
stefan665cze 25. 2018

Całkiem ładnie objaśnione. Dzięki wielkie. Wychodzi na to, że po prostu nie …Całkiem ładnie objaśnione. Dzięki wielkie. Wychodzi na to, że po prostu nie trafiłem jeszcze na taki przedmiot i wszystko co kupiłem było nowe:) Zawsze staram się czytać opisy i przypisy od deski do deski, ale niepewność gdzieś się tam czaiła za każdym razem, teraz jestem spokojny. Pozdrawiam!


Na zegarkach faktycznie rzadko się pojawiają używki. Kilka razy może się spotkałem. BTW Keepa też może monitorować te ceny.
979265-I1VfO.jpg
stefan665cze 25. 2018

Całkiem ładnie objaśnione. Dzięki wielkie. Wychodzi na to, że po prostu nie …Całkiem ładnie objaśnione. Dzięki wielkie. Wychodzi na to, że po prostu nie trafiłem jeszcze na taki przedmiot i wszystko co kupiłem było nowe:) Zawsze staram się czytać opisy i przypisy od deski do deski, ale niepewność gdzieś się tam czaiła za każdym razem, teraz jestem spokojny. Pozdrawiam!


Musisz wyświetlić listę ofert (jeśli są) - wtedy masz opis każdego egzemplarza z osobna. Niestety po niemiecku. Zawsze możesz też kupić i w ciągu 30 dni odesłać - zwracają pełną kwotę na konto.
Kabancze 26. 2018

Musisz wyświetlić listę ofert (jeśli są) - wtedy masz opis każdego egzem …Musisz wyświetlić listę ofert (jeśli są) - wtedy masz opis każdego egzemplarza z osobna. Niestety po niemiecku. Zawsze możesz też kupić i w ciągu 30 dni odesłać - zwracają pełną kwotę na konto.Dzięki. Będę na to patrzył. W niemieckim pomoże translator:D
emkaswcze 25. 2018

Na zegarkach faktycznie rzadko się pojawiają używki. Kilka razy może się sp …Na zegarkach faktycznie rzadko się pojawiają używki. Kilka razy może się spotkałem. BTW Keepa też może monitorować te ceny.[Obrazek]Dzięki, też dobre narzędzie z bajerami ta keepa:)
Standardowo wszystkie przedmioty sprzedawane są jako nowe, chyba że wejdziesz w dział Warehouse deals. Ewentualnie jak klikniesz jak wyżej na karcie przedmiotu to masz różne oferty - tak nowe jak i używane. Ii tak używane dzielą się na:
W bardzo dobrym stanie - zwykle nowe lub jak nowe, często bez śladów otwarcia na pudełku
W dobrym stanie - nadal często nowe lub jak nowe, mogą posiadać jakieś ryski lub uszkodzone pudełko
W zadowalającym stanie - mogą posiadać różne rysy lub uszkodzone lub zamienne pudełko, ale również mogą to być przedmioty jak nowe w pudełku zastępczym.
Na przykład zakupiłem kiedyś czytnik Kindle Paperwhite 3 w stanie zadowalającym i był jak nowy kompletnie bez rys, a według opisu miał takowe posiadać.
djlukecze 27. 2018

Standardowo wszystkie przedmioty sprzedawane są jako nowe, chyba że w …Standardowo wszystkie przedmioty sprzedawane są jako nowe, chyba że wejdziesz w dział Warehouse deals. Ewentualnie jak klikniesz jak wyżej na karcie przedmiotu to masz różne oferty - tak nowe jak i używane. Ii tak używane dzielą się na:W bardzo dobrym stanie - zwykle nowe lub jak nowe, często bez śladów otwarcia na pudełkuW dobrym stanie - nadal często nowe lub jak nowe, mogą posiadać jakieś ryski lub uszkodzone pudełkoW zadowalającym stanie - mogą posiadać różne rysy lub uszkodzone lub zamienne pudełko, ale również mogą to być przedmioty jak nowe w pudełku zastępczym.Na przykład zakupiłem kiedyś czytnik Kindle Paperwhite 3 w stanie zadowalającym i był jak nowy kompletnie bez rys, a według opisu miał takowe posiadać.


W sumie dobra opcja. W niższej cenie chwycić coś w zasadzie nowego. Polookam kiedyś mocniej po amazonie za takimi rzeczami:)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje