paź 22. 2021
Myślę, że taki luźny temat o shopee by się przydał. Opinie, doświadczenia, linki do ciekawych okazji.
Moja krótka opinia. Ogólnie jest ok, kupony super, super, że polscy sprzedawcy, super że support jest z Polski (podobno?), dostawa gratis. Jedynie to wyszukiwania to jest po prostu droga przez mękę. Jest dużo lepiej niż na Aliexpress, ale jednak wyszukiwarka i ogólny porządek w kategoriach nie umywa się do tego na Allegro.

Ciekawostka, sklep z kuponami 100/800 :

shopee.pl/roy…san
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
Skomentuj
19 Komentarzy
 1. Avatar
  na razie czesc wyslana. z polskiego sklepu bardzo szybko.

  generalnie chyba maja jakis magazyn w PL, bo chinczyki tez szybko

  ogolnie na plus, im wiecej konkurencji tym lepiej dla kupujacych.
 2. Avatar
  Złożyłem 8 zamówień u 7 różnych sprzedawców 9 października 2021 roku. Wczoraj odebrałem jedno zamówienie. O reszcie, do dziś nic niewiadomo. Część paczek ma status, że są w terminalu nadawczym/centrum sortowania (konkretnie 3 paczki), przy jednej (ze sklepu: shopee.pl/can….pl) jest informacja iż nadawca przygotuje moją przesyłkę (mimo wszystko dziś udało mi się ustalić iż ponoć produkt jest wyprzedany mimo iż nadal w sprzedaży i najprawdopodobniej zamówienie nie dojdzie do skutku). Przy kolejnych dwóch zamówieniach sklep (shopee.pl/cor….pl) znikł (udało mi się ustalić, że został zbanowany) - anulują zamówienia. Przy ostatnim sprzedawca (shopee.pl/evs….pl) od samego początku lekceważy nie odpisuje na wiadomości w języku angielskim, logował się na swoje konto i w międzyczasie zmienił (podniósł) cenę.

  Zdecydowanie złe doświadczenia i nie polecam nikomu! Straciłem mnóstwo czasu, straciłem pierwotnie przyznane kupony. Obsługa to DNO!
 3. Avatar
  Autor
  sodapro22/10/2021 16:25

  Złożyłem 8 zamówień u 7 różnych sprzedawców 9 października 2021 roku. Wczor …Złożyłem 8 zamówień u 7 różnych sprzedawców 9 października 2021 roku. Wczoraj odebrałem jedno zamówienie. O reszcie, do dziś nic niewiadomo. Część paczek ma status, że są w terminalu nadawczym/centrum sortowania (konkretnie 3 paczki), przy jednej (ze sklepu: https://shopee.pl/cansheng2z.pl) jest informacja iż nadawca przygotuje moją przesyłkę (mimo wszystko dziś udało mi się ustalić iż ponoć produkt jest wyprzedany mimo iż nadal w sprzedaży i najprawdopodobniej zamówienie nie dojdzie do skutku). Przy kolejnych dwóch zamówieniach sklep (https://shopee.pl/cornercopc8.pl) znikł (udało mi się ustalić, że został zbanowany) - anulują zamówienia. Przy ostatnim sprzedawca (https://shopee.pl/evst1.pl) od samego początku lekceważy nie odpisuje na wiadomości w języku angielskim, logował się na swoje konto i w międzyczasie zmienił (podniósł) cenę.Zdecydowanie złe doświadczenia i nie polecam nikomu! Straciłem mnóstwo czasu, straciłem pierwotnie przyznane kupony. Obsługa to DNO!


  Jakiś niefart masz bo mi na 40 zamówień anulowali jedno i dali kupon przeprosinowy
 4. Avatar
  sodapro22/10/2021 16:25

  Złożyłem 8 zamówień u 7 różnych sprzedawców 9 października 2021 roku. Wczor …Złożyłem 8 zamówień u 7 różnych sprzedawców 9 października 2021 roku. Wczoraj odebrałem jedno zamówienie. O reszcie, do dziś nic niewiadomo. Część paczek ma status, że są w terminalu nadawczym/centrum sortowania (konkretnie 3 paczki), przy jednej (ze sklepu: https://shopee.pl/cansheng2z.pl) jest informacja iż nadawca przygotuje moją przesyłkę (mimo wszystko dziś udało mi się ustalić iż ponoć produkt jest wyprzedany mimo iż nadal w sprzedaży i najprawdopodobniej zamówienie nie dojdzie do skutku). Przy kolejnych dwóch zamówieniach sklep (https://shopee.pl/cornercopc8.pl) znikł (udało mi się ustalić, że został zbanowany) - anulują zamówienia. Przy ostatnim sprzedawca (https://shopee.pl/evst1.pl) od samego początku lekceważy nie odpisuje na wiadomości w języku angielskim, logował się na swoje konto i w międzyczasie zmienił (podniósł) cenę.Zdecydowanie złe doświadczenia i nie polecam nikomu! Straciłem mnóstwo czasu, straciłem pierwotnie przyznane kupony. Obsługa to DNO!  Jak anuluje się zamówienie z automatu lub przez support to kupon jest zwracany + dają kupon przeprosinowy, jeśli nie dostałeś z powrotem kuponu to pisz do suportu.

  Ja póki co na 20 parę zamówień dostarczonych z 40+ zamówionych (pozostałe nadal są w drodze) jestem zadowolony, z tego 3 zamówienia zostały anulowane - sprzedawcy ich nie wysłali, ale takie rzeczy też się na Ali zdarzały więc liczyłem się z tym.
 5. Avatar
  Problem z wyszukiwaniem jest bardzo frustrujący, ale jak na razie to mam dobrą opinię o tym sklepie. Dobre ceny, darmowa wysyłka, a kupony sensowne też często dają. Na przesyłki nie czeka się tak długo jak wysyłka z Aliexpress (jak na razie większość zamówień przychodzi do mnie w przedziale od 10 do 20 dni). Ogólnie to ok, zobaczymy jak dalej to się rozwinie.
  Edytowane przez: "Kto_" paź 26.
 6. Avatar
  Do mnie schodzą, tylko kilka anulowane. Są jeszcze jakieś kupony?
 7. Avatar
  Shopeepl 10/20
 8. Avatar
  Da się przełączyć na angielska wersję językową? Szukanie produktów, które maja maszynowo przetłumaczone opisy to dramat.
 9. Avatar
  Miałem dobre zdanie ale właśnie mi zablokowali konta bo dostawy są do tego samego paczkomatu.
  Z tego powodu jest podejrzenie o wyłudzanie "kuponów"
  Konta zarejestrowane na prawdziwe osoby w rodzinie - mieszkamy na jednym osiedlu
  Mam wypełnić formularz o przywrócenie kont ale jest jeden problem
  "Czas rozpatrywania 10 dni"
  Wynika z tego, że wszystkich traktują jak oszustów
 10. Avatar
  Macie tą weryfikację z puzzlami na końcu? Nie mogę tego przejść.
 11. Avatar
  Czy komuś też znikła możliwość darmowych dostaw? Nalicza mi 8,99 do każdego zamówienia.
 12. Avatar
  Piotr_Piterek03/12/2021 12:50

  Czy komuś też znikła możliwość darmowych dostaw? Nalicza mi 8,99 do każde …Czy komuś też znikła możliwość darmowych dostaw? Nalicza mi 8,99 do każdego zamówienia.


  Gdzieś czytałem, że wprowadzili limit darmowych dostaw na konto na dzień/tydzień/miesiąc, ale ile ich jest to nie pamiętam.
 13. Avatar
  Adams122024/11/2021 17:45

  Macie tą weryfikację z puzzlami na końcu? Nie mogę tego przejść.


  Znalazłem, ale nie było łatwo. Jest limit dzienny/tygodniowy/miesięczny
 14. Avatar
  a kupon 15/20 dla nowego? niby jest ale gdy klikam odbierz przenosi mnie do moich kuponow i go tam nie ma
  jak to zrobic? zalozylem konto bo chcialbym cos kupic ale nie chce stracic takiej okazji kupujac bez kodu =D
 15. Avatar
  Ta chińska firma to złodzieje towar do klientów wysłany a oni zablokowali środki i nie można wypłacić pieniędzy, jutro idę w wnioskiem do prokuratury, od miesiąca pisze wyjaśnienia a odpisuje jakiś chińczyk że mu ciągle coś nie pasuje. Złodzieje i tyle.
 16. Avatar
  Pawel_KowalskiSvz16/12/2021 18:51

  Ta chińska firma to złodzieje towar do klientów wysłany a oni zablokowali ś …Ta chińska firma to złodzieje towar do klientów wysłany a oni zablokowali środki i nie można wypłacić pieniędzy, jutro idę w wnioskiem do prokuratury, od miesiąca pisze wyjaśnienia a odpisuje jakiś chińczyk że mu ciągle coś nie pasuje. Złodzieje i tyle.


  a czym handlowales
 17. Avatar
  U mnie 6 osób w rodzinie, wszyscy ten sam adres dostawy, wszystkie kupony 15/20 zrealizowane. Jak dotąd żadnych problemów z wysyłką, w sumie całkiem spoko.
 18. Avatar
  Cześć wszystkim. 02.12.2021 kupiłem buty w sklepie Shopee i bardzo przestrzegam przed tą platformą/sklepem. Po dziś dzień nie mam ani butów, ani zwrotu środków.

  Po kontakcie z infolinią i wielokrotnej wymianie maili udałosię ustalić, że kupione buty to podróbki i kurier nie chce zrealizowaćprzesyłki (!!!). To chyba mówi samo za siebie…

  Obsługa konsultantów i osób odpowiadających na maile nażenująco niskim poziomie. Nic nie mogą, nic nie potrafią załatwić. Nieprzedstawili żadnej alternatywy poza anulacją zlecenia. Reasumując - NIE POLECAM.

  Jeśli nie zwrócą środków do końca przyszłego tygodnia,sprawę zgłaszam na Policję.
 19. Avatar
  Shopee 🏻
Prześlij Komentarz
Avatar