Sensor ruchu do Xbox One S, czy jest coś takiego jak kiedyś Kinect?

gru 10. 2021
Witam,
chciałem kupić na gwiazdkę czujnik ruchu do zabawy w gry na telewizorze, które taki czujnik wykorzystują.
Nie znam się kompletnie na grach i Xboxie ;p, czy jest jakiś w ogóle czujnik ruchu do kupienia jeszcze na xbox?
a może jakieś inne gry, które wykorzystują podczepienie telefonu jako czujnik?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

5 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Oryginalnie nie ma czegoś takiego, nie wiedzieć czemu MS zrezygnował z kinect'a.
  Jeśli chcesz kupić kinect do xbox one s to musisz kupić przerobiony kinect z xbox one. KLIK musisz zwracać uwagę, żeby była wyraźna informacja, że to do Xbox one S/X jest.
  Co do gier nie pomogę, ale ponoć można jeszcze stosować telefon do takich zabaw, ale to już musisz sam na własną rękę się zorientować co i jak, albo ktoś z pepperków może doradzi jeśli stosuje takie rozwiązanie.
 2. Avatar
  Autor
  Duriel10/12/2021 19:46

  Oryginalnie nie ma czegoś takiego, nie wiedzieć czemu MS zrezygnował z ki …Oryginalnie nie ma czegoś takiego, nie wiedzieć czemu MS zrezygnował z kinect'a. Jeśli chcesz kupić kinect do xbox one s to musisz kupić przerobiony kinect z xbox one. KLIK musisz zwracać uwagę, żeby była wyraźna informacja, że to do Xbox one S/X jest.Co do gier nie pomogę, ale ponoć można jeszcze stosować telefon do takich zabaw, ale to już musisz sam na własną rękę się zorientować co i jak, albo ktoś z pepperków może doradzi jeśli stosuje takie rozwiązanie.


  Dzięki wielkie, ciekawe czy jakieś fajne gry by na to były, nawet nie wiem czy na allegro nie sprzedawali w zestawie z kinectem te gry jak coś szukałem. Tylko tyle tych wersji konsol, nie znam się i nie wiem czy ten zakup ma sens. Chciałbym aby właśnie była taka możliwość gry ciałem, ćwiczenia, sam bym zagrał ale to nie dla mnie.
  Avatar
  Mam właśnie taki sam problem. Czy udało się coś kupić i jak to działa?
Avatar