Segregacja śmieci - kosz

9
lut 20.
Podeślijcie jakiś fajny pomysł na kosz do szafki pod zlew na segregacje śmieci - Warszawa czyli 5 komór. Nie mogę znaleźć nic ciekawego a w kawalerce miejsca za dużo nie ma..
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
9 Komentarzy
Kurcze, dużą masz tą szafkę pod zlewem...
0,6x0,6x0,5m
Edytowane przez: "mefjusr" lut 20.
Trzeba mieć coś nie tak z beretem żeby się podporządkować temu idiotycznemu "obowiązkowi"...
BLUEMAN_SILESIA21/02/2020 00:30

Trzeba mieć coś nie tak z beretem żeby się podporządkować temu idiot …Trzeba mieć coś nie tak z beretem żeby się podporządkować temu idiotycznemu "obowiązkowi"...


Nie trolluj.
stark299121/02/2020 05:36

Nie trolluj.


Jakby Ci to powiedzieć... Jeżeli o mnie chodzi możesz mieć nawet pięćdziesiąt pojemników na odpady, ja miałem, mam i będę miał jeden.
Ja mam coś takiego. Co prawda 3 komory, a szkło, którego jest najmniej mam oddzielnie.

kosz do segregacji
Faktycznie fajny i ma dużo pozytywnych opinii. Aż sam spróbuję
BLUEMAN_SILESIA21/02/2020 06:38

Jakby Ci to powiedzieć... Jeżeli o mnie chodzi możesz mieć nawet pię …Jakby Ci to powiedzieć... Jeżeli o mnie chodzi możesz mieć nawet pięćdziesiąt pojemników na odpady, ja miałem, mam i będę miał jeden.


Ile płacisz za niesegregowane? Ja 145zl .. masz na to pomysł? Z chęcią bym tam pojechał z taczką i widłami. Nie wiem w którą stronę my idziemy.. bo raczej nie do przodu ... Jak ktoś myśli że te pieniądze pójdą na środowisko to nie mam więcej pytań.
Edytowane przez: "www" lut 21.
www21/02/2020 22:28

Ile płacisz za niesegregowane? Ja 145zl .. masz na to pomysł? Z chęcią bym …Ile płacisz za niesegregowane? Ja 145zl .. masz na to pomysł? Z chęcią bym tam pojechał z taczką i widłami. Nie wiem w którą stronę my idziemy.. bo raczej nie do przodu ... Jak ktoś myśli że te pieniądze pójdą na środowisko to nie mam więcej pytań.


Wywozi do lasu albo pali w piecu. On zaoszczędzi a my więcej zapłacimy za zepsute zdrowie i zanieczyszczony kraj. Do segregacji można się przyzwyczaić, ja też właśnie się tego uczę w wawie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst