lut 7. 2022
Hej. Póki co jestem użytkownikiem S9+ i prawdę mówiąc nie czuję potrzeby zmiany telefonu. Jedyny powód, dla którego to robię, to bateria nie potrafiąca przetrwać jednego wyjścia w miasto bez trybu samolotowego (wiek telefonu - 2.5roku).

Zależy mi na NFC, baterii, wideo, zdjęciach, nie gram w gry, ale nie chciałbym żeby przeładowywały mi się aplikacje za każdym razem jak skacze między oknami (ram). Ekran w S9+ jest dla mnie trochę za duży (mam krotkie palce, nie zawsze jestem w stanie korzystać z telefonu jedną ręką, zwłaszcza że nie mogę sięgać daleko kciukiem przez to, że ten głupi wymysł z zakrzywionymi krawędziami ekranu powoduje, że to przesunięcie kciuka to defacto dotknięcie krzywej krawędzi wewnętrzną stroną dłoni). Chciałbym się zamknąć w kwocie do 2200.

Szczerze to wystarczyłaby mi wymiana baterii, ale mam stłuczone szklane plecki i podważanie ich pewnie by spowodowało ich rozwalenie się na kawałeczki. Czy wiecie czy różnica między modelami jest zauważalna? Podkreślam ten plus przy 9 i FE przy S20 ;). A może macie jakąś inną fajną alternatywę?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje
3 Komentarze
Prześlij Komentarz