Samsung promocja odkup starego telefonu

3
maj 28. 2018
Witam.
Zamierzam kupić nowy telefon Samsung s9 i skorzystać z ww promocji. Ktoś podpowie co najlepiej kupić na Allegro i im sprzedać aby wyjść na tym najlepiej? Patrzyłem na Galaxy s1 plus ale ponad 100zl, może ktoś coś doradzi albo napisze co kupił.
pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe
Samsung OkazjeSamsung promocja
3 Komentarze
Przecież więcej dasz za telefon który oddasz, niż za niego dostaniesz. Ta promocja jest nieopłacalna
Tylko że Samsung dopłaca 400zl i jest to opłacalne - mam s7 Edge z uszkodzonym wyświetlaczem i proponują za niego 16zl a na Allegro idą takie za 150-200zl. Jak kupię jakiś złom za 30zl i sprzedam za 2zl plus 400 od Samsunga to ja tu widzę zysk. Tylko co kupić aby przyjeli
LinkinPmaj 29. 2018

Tylko że Samsung dopłaca 400zl i jest to opłacalne - mam s7 Edge z us …Tylko że Samsung dopłaca 400zl i jest to opłacalne - mam s7 Edge z uszkodzonym wyświetlaczem i proponują za niego 16zl a na Allegro idą takie za 150-200zl. Jak kupię jakiś złom za 30zl i sprzedam za 2zl plus 400 od Samsunga to ja tu widzę zysk. Tylko co kupić aby przyjelina stronie kupimyto masz te modele, które mogą odkupić. Możesz przecież nawet uszkodzony, ze zbitym wyświetlaczem, a nawet jak się nie uruchamia. Ty mi lepiej powiedz, czy tel kupione w amazonie też wezmą udział w promce. Zgodnie z regulaminem nie. Ale ktoś gdzieś na pepperku pisał, że się nie wpisuje IMEI i przechodzi.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje