Samsung j5 2017 za 400zl czy warto

4
lut 5.
Witam. Znajomy dostal samsunga j5 2017 za przedluzenie abonamentu. Czy warto go wziac za 400zl? Czy lepiej w tej cenie kupic xiaomi redmi note 4?

Prosze o pomoc.
Aktualizacje społecznościowe
 1. Samsung Okazje
Kategorie
  4 Komentarze
  Ja miałem Samsunga j5 ale z 2016 roku masakra teraz do niczego się nie nadawał. Mało ramu mało pamięci masakra. Może ten z 2017 lepszy ale ciekawe
  Edytowane przez: "psx" lut 5.
  Jeśli od Plusa. Tmobile lub Orange, to ma simlocka. Poza tym cena genialna. Mam J5 2016 i jest super. Za te pieniądze bardzo warto!
  Jeśli nie potrzebujesz do szczęścia mnóstwa aplikacji (nie wszystkie niestety można przerzucić na kartę pamięci), to polecam. Jest w podobnym przedziale cenowym, co np. Asusy, ale jakościowo jest o wiele lepszy Mógłby tylko się tak nie wycierać wokół ekranu
  Edytowane przez: "zuckertute" lut 6.
  Zbyszek_Czapniklut 5.

  Jeśli od Plusa. Tmobile lub Orange, to ma simlocka. Poza tym cena …Jeśli od Plusa. Tmobile lub Orange, to ma simlocka. Poza tym cena genialna. Mam J5 2016 i jest super. Za te pieniądze bardzo warto!


  Jakiego simlocka? Żadna sieć już nie zakłada u nas blokad. Z telefonów z drugiej ręki odradzam kupowanie z plusa i tmobile, jak ktoś nie spłaca rat (abo) to mogą zdalnie po imeiu zablokować telefon. 400zł to dobra cena.
  Prześlij Komentarz
  Avatar
  @
   Tekst

   Najlepsze dyskusje

   Najlepsze dyskusje

   Najlepsi sprzedawcy