Opublikowano 23 godziny temu

Samsung Galaxy S24 wersja Snapdragon, czy jest oficjalnie dostępna w Polsce?

Hej, nabyłem dzisiaj na OLX Galaxy S24 8/256 GB (zwykły, mały S24) w bardzo dobrym stanie. Faktura od Samsung Polska Postępu 14 Warszawa. Wszystko mi się wydawało git, ale już w domu okazało się coś dziwnego. Po dokładnym obejrzeniu faktury wydaje mi się podejrzana, a sam telefon to wersja na Snapdragonie 8 Gen3, których przecież nie ma w dystrybucji EU. Coś się zmieniło i można u nas dostać oficjalnie wersje na Snapie?
Aktualizacje społecznościowe

15 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika ed_shfrin
  nie jest, dodatkowo telefony bez gwarancji w polskim Samsungu, zostałeś oszukany

  kupowałem w tym roku telefon S24+ prosto od Samsunga i na fakturze w rubryce "Nazwa produktu / usługi" jest model telefonu: "SM-S926BZVDEUE" - końcówka to oznaczenie regionu
  EUE: sprzedawane we Włoszech, Polsce, na Węgrzech, Czechach Słowacji i Bułgarii, wersja z Exynosem

  stawiam, że dostałeś sprowadzaną wersje z AliExpress i ktoś dorzucił fakture z polskiego zakupu.
  Możesz jeszcze jutro wejść na stronę Samsunga, masz błyskawiczny czat z pomocą techniczną gdzie podasz IMEI (odczytaj z telefonu - kod: $#06#, ewentualnie podasz jeszcze fakturę i sprawdzą dla Ciebie... (Edytowano)
  Awatar użytkownika tomikitwo
  Autor
  Dzięki, tak mi się wydawało. Fakturę przesłał mi na maila przy odbiorze i tylko zerknąłem na nią, ale teraz jak tak jej się przyglądam to wygląda jakby sam ja sobie wystawił.

  18911176-R8Vnx.jpg
 2. Awatar użytkownika KateKłamczuszka
  Nieźle. Tylko pamiętaj, jaki problem możesz mieć przy ewentualnej odsprzedaży tego cacka.
  Awatar użytkownika tomikitwo
  Autor
  Przecież nie będę dawał tej "faktury". Odsprzedam jako s24 import bez gwarancji. Rok myślę że z nim posiedzę bo śmiga jak dziki zwierz.