s23 8/256 vs pixel 8 8/128

sie 14. 2023 (22 g, 44 min)
Doradźcie co wziąć, mam okazję kupić s23 256gb nowy za 3400zł. Czy czekać na premierę pixel 8?
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika NickVolt
  NickVolt
  Brałbym S23. Jak się nic nie zmieniło, to Pixel 8 będzie nadal miał ich procka, czyli Exynosa w przebraniu i takie sobie wsparcie (VoLTE) w kraju. O ułomnościach czystego Androida nie wspominając.
  Awatar użytkownika Leniwyykot
  Leniwyykot
  Ja tam lubię czystego androida. Ale jak już tak źle oceniasz soft pixeli, to nie zapomnij wspomieć o defekcie aparatu w s23. Polecam poszukać na google frazy "s23 banana blur", albo zerknąć na opinie s23 na reddit. Jak dla mnie s23 vs pixel 8 to nie jest taki łatwy wybór. Pixel na pewno w benchmarkach będzie wypadał gorzej od s23 i pewnie gorzej na baterii. Snap 8gen2 z s23 to udany procek. Pixel będzie robił lepsze zdjęcia. Volte na pixelach działa we wszystkich sieciach od czerwca tego roku.
 2. Awatar użytkownika Nemesis
  Nemesis
  Czekać na Pixela 8 - po pierwsze w podobnej cenie co za S23 do Pixela dostaniesz jeszcze Pixel Budsy Pro, które możesz sobie zostawić albo sprzedać za 500-550zł. Poza tym jakość zdjęć będzie lepsza, szczególnie że w Pixelu 8 będzie dużo większa fizycznie matryca niż w Pixelu 7 a ten przecież i tak był już na topowym poziomie jeżeli chodzi o foto. Nowy procesor też zapowiada się dużo lepiej bo będzie w 3nm procesie, a czy tak w ogóle Tensor G2 jest aż tak tragiczny (ja na niego absolutnie nie narzekam)
  Za Samsungiem przemawia głównie teleobiektyw i jeszcze (przez jakiś czas) łatwiejszy proces reklamacyjny
 3. Awatar użytkownika Papryk43
  Papryk43
  Skąd masz taką ofertę na s23 w tej wersji? Sam szukam z taką specyfikacją
Awatar użytkownika