S10+ vs Pixel 4

3
mar 19.
Zależy mi na aparatach, miał ktoś z w.w modeli i może sie wypowiedzieć?
Dziękuje.
Aktualizacje społecznościowe
Pixel OkazjeZadaj pytanie
3 Komentarze
Miałem S10+, później iP11, obecnie S10. Do aparatu w S10+ raczej nie ma się do czego przyczepić, w każdych warunkach daje radę i różnice w większości to kwestia preferencji.

Zależy jakie zdjęcia chcesz robić, krajobrazów najbardziej podobały mi się te z S10, zdjęcia np. samochodu na sprzedaż już bardziej leżały mi te z iP. Sama jakość na podobnym poziomie, różnią się jedynie doborem kolorów.

Jedyne zastrzeżenia jakie mam, zwłaszcza przy sztucznym słabszym świetle (w pomieszczeniach) według mnie S10 jest dość przeciętny, zwłaszcza przednia kamerka kuleje, w której Samsung ma jakieś dziwne algorytmy i wygląda to sztucznie.

Dużo bardziej podobają mi się portrety z iPhone. (obojętnie selfie czy tylni aparat)


Zwróć uwagę na to że w pixelu nie ma szerokiego kąta. Mając do wyboru 3 obiektywy, szerokiego używam dość często, ale ze zbliżeniem przez jakieś w sumie 7 miesięcy posiadania obu S10 zrobiłem 1 zdjęcie.
Edytowane przez: "tomek268" mar 19.
tomek26819/03/2020 08:45

Miałem S10+, później iP11, obecnie S10. Do aparatu w S10+ raczej nie ma si …Miałem S10+, później iP11, obecnie S10. Do aparatu w S10+ raczej nie ma się do czego przyczepić, w każdych warunkach daje radę i różnice w większości to kwestia preferencji.Zależy jakie zdjęcia chcesz robić, krajobrazów najbardziej podobały mi się te z S10, zdjęcia np. samochodu na sprzedaż już bardziej leżały mi te z iP. Sama jakość na podobnym poziomie, różnią się jedynie doborem kolorów.Jedyne zastrzeżenia jakie mam, zwłaszcza przy sztucznym słabszym świetle (w pomieszczeniach) według mnie S10 jest dość przeciętny, zwłaszcza przednia kamerka kuleje, w której Samsung ma jakieś dziwne algorytmy i wygląda to sztucznie.Dużo bardziej podobają mi się portrety z iPhone. (obojętnie selfie czy tylni aparat)Zwróć uwagę na to że w pixelu nie ma szerokiego kąta. Mając do wyboru 3 obiektywy, szerokiego używam dość często, ale ze zbliżeniem przez jakieś w sumie 7 miesięcy posiadania obu S10 zrobiłem 1 zdjęcie.
Zaciekawiłeś mnie tym iphonem 11,nawet wcześniej nie brałem go pod uwagę, ale chodzi o wersje zwykłą, tak?
Kupiłem zwykłego, bo to był swego rodzaju eksperyment jak będzie mi się pracowało w połączeniu MacBook Air 2019 + iPhone. W związku z tym nie chciałem inwestować w Pro, gdzie dla mnie dopłata i tak jest za duża względem ekranu oled i 1 obiektywu. (nie czułem dyskomfortu z powodu LCD, w bezpośrednim porównaniu jest różnica, w normalnym użytkowaniu dla mnie bez większego znaczenia.)

To połączenie nie do końca spełniło moje oczekiwania, choć ciągnie mnie, aby znowu spróbować
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst