Opublikowano dzień temu

Rozdzielacz sygnału bluetooth - audio

Hej! Poszukuję urządzenia, które połączy się z tabletem za pomocą bt i rozdzieli mi sygnał bt - audio na 2 pary słuchawek, żeby móc jednoczesnie sluchać na obu.
Nie mogę nic takiego znaleźć. (Nasz tablet niestety nie obsługuje dual audio) czy ktoś moglby mi podpowiedzieć czego szukać - jak to się może nazywać
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika plewu
  Splitter Bluetooth 1 wejście 3 wyjścia, przewodowy bezprzewodowy adapter audio stereo 3,5 mm, kompatybilny z telefonami komórkowymi, tabletami, laptopami, do słuchania muzyki, oglądania : Amazon.pl: Elektronika

  ps to nie ma dobrych opinie, ale jakby nie patrzeć to jest coś takiego.
  ja bym kupił jakieś tanie z aliexpress i testował na twoim miejscu. ps z tego co kojarze, to aby to działało trzeba mieć system ble (5.1 z jakimś tam przedroskiem) (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika el_marinar
  Coś jak AmpMe?
 3. Awatar użytkownika ArekBVB
  Wydaje mi się, że nie ma takich rzeczy. Systemy dźwiękowe obsługujące wiele odbiorników wykorzystują technologię wifi aniżeli bluetooth.

  Ale można to w sumie tanio obejść. Kupujesz rozdzielacz mini jack na dwa mini jacki, podpinasz do jakichś dwóch prostych nadajników bluetooth takich po 50 zł i każda osoba się podłącza do swojego nadajnika. Z tym, że z uwagi na rozdzielenie sygnału na dwa może być cicho więc po drodze przydałby się jeszcze jakiś wzmacniacz sygnału.
  Awatar użytkownika el_marinar
  Prościej podłączyć do jacka jeden transmitter BT który obsługuje dual audio.
Awatar użytkownika