Rower do 4k na raty 0% MTB, fitness, gravel.

lip 31. 2022
Witam wszystkich.
Chciałbym kupić rower dla siebie.
190cm 95 kg

Szukam po sklepach internetowych i ciężko jest znalesc cos ciekawego dla czlowieka o moich wymiarach, myslalem o czyms szybszym typu gravel czy fitness ale budzet do 4k raczej dyskwalifikuje dany rodzaj roweru. Zmuszony wiec jestem poszukać jakieś MTB.
Znalazłem w ofercie martes sport dwa rowery Polskich producentów, a mianowicie Kross Black edition 4 3199,- i Romet Monsun LTD na carbonowej ramie za 3899,-

Monsuna oglądałem na żywo i wygląda ślicznie, jestem świadomy jego wad ciężkie koła i słaby amor, ale zastanawia mnie jeszcze rama, a mianowicie górna cześć ramy przy samej główce uginała się pod naciskiem palca niczym puszka piwa. Czy aby napewno tak to powinno wyglądać w ramach carbonowych?

O krossie wiem tylko tyle że black edition jest produkowany specjalnie dla martesa i jest w 4 wariantach. Mnie zaciekawił ten najbogatszy ze względu na osprzęt, ale i na dostępność rozmiaru.

Kross i Romet występują w pełnej rozmiarówce i w dogodnych 30 ratach 0% co przy dzisiejszej inflacji jest świetną ofertą.

Proszę o pomoc w wyborze lub propozycje innych rowerów z napędem 1x10-11 lub 2x 8-10 do 4k z dogodnym finansowaniem. Jeśli ktoś znalazł by fitnessa lub gravela pod mój wzrost w tym budżecie to rozważę je jeszcze chętniej.

Z góry dziękuję za pomoc.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Dyskusje

3 Komentarze