Rower dla 10-letniej dziewczynki

5
sie 19. 2020
Komunie w tym roku były wyjątkowe, mojej córki jeszcze się nie odbyła
Podoba jej się Kross Lea 3.0, jednak dostępne są same małe rozmiary.
Poradźcie proszę bardziej doświadczeni pepperowicze: jaki rower?

291031-GJjzU.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Różne
5 Komentarzy
pochodź z córką po rowerowych sklepach, na początek najlepiej coś z rozmiarem kół 26", nie ma sensu od razu kupować tzw. górala a lepiej coś z pozycją bardziej wyprostowaną, cross/treking/miejski, no ale jeśli jej się podoba ten konkretny model to albo mało widziała albo ktoś z jej otoczenia ma podobny-przeważnie.
LisPromocji19/08/2020 22:27

pochodź z córką po rowerowych sklepach, na początek najlepiej coś z rozm …pochodź z córką po rowerowych sklepach, na początek najlepiej coś z rozmiarem kół 26", nie ma sensu od razu kupować tzw. górala a lepiej coś z pozycją bardziej wyprostowaną, cross/treking/miejski, no ale jeśli jej się podoba ten konkretny model to albo mało widziała albo ktoś z jej otoczenia ma podobny-przeważnie.Czemu zakładasz, że mało widziała? Sam mam kilka rowerów, najczęściej jeżdżę trekingowym Trekiem. Pokazywałem jej różne rowery i nie chce typowego miejskiego, choć ja chciałem dla niej na początku coś w stylu Unibike Princess.
Teraz ma Kross Darty na 20" kołach, jednak jest już za mały.
smaczny19/08/2020 23:11

Czemu zakładasz, że mało widziała? Sam mam kilka rowerów...choć ja chcia …Czemu zakładasz, że mało widziała? Sam mam kilka rowerów...choć ja chciałem dla niej na początku coś w stylu Unibike Princess.Teraz ma Kross Darty na 20" kołach, jednak jest już za mały.


ten Księżniczkowy rower to mało by kto chciał

Tak tylko zakładałem...kilka rowerów to nie przykład:P

Udanego zakupu
LisPromocji22/08/2020 00:37

ten Księżniczkowy rower to mało by kto chciał Tak tylko zak …ten Księżniczkowy rower to mało by kto chciał Tak tylko zakładałem...kilka rowerów to nie przykład:PUdanego zakupuNo widzisz, a moja chrześnica bardzo chciała taki w kolorze miętowym.
Kupiłem Kross Lea 5.0, więc temat w sumie zamknięty.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst