Rower crossowy 2000-2500 zł

7
sie 2. 2020
Bardzo powoli zbieram się do zakupu nowego roweru, a chciałbym kupić coś sensowniejszego niż mam teraz i trochę droższego.


Szukam czegoś do jazdy 98% drogi asfaltowe, dziurawe, wyboiste, ale

asfaltowe i te 2% to jakieś polne drogi, wysypane kamieniami ew. jakieś

drobne laski. Rocznie robię od kilkuset kilometrów do kilku tysięcy
Interesują mnie tylko rowery crossowe.
Poleciłby ktoś jakiś fajny model w cenie 2000-2500?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
7 Komentarzy
Mój brat Janusz przez duże "J" kupił rower polskiej firmy Northtec. Ponoć ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Jechał do tej firmy osobiście 200 km w jedną stronę na jazdy próbne - dobranie roweru do jego gabarytów. Strona:

nrowery.pl/
Edytowane przez: "giganty" sie 2.
Miałem Lazaro Integral V3 i polecam bardzo. 1500 złotych teraz chyba nowa wersja wyszła. Osprzęt Alivio, przejechałem w rok 1700km bez żadnych problemów.
Ja polecam Unibike Viper GTS - polska firma, bardzo dobry osprzęt (shimano deore, octalink, hamulce shimano tarczowe hydrauliczne itd). Kupiłem 2 lata temu za 2500 zł ale teraz widzę, że są droższe. Rower bardzo wygodny. Jeździłem na kilku innych zanim się zdecydowałem i na tym wrażenia były najlepsze. Ostatnio poleciłem koledze, też Unibike tylko trochę niższa wersja - Unibike Flash (1700 zł). Bardzo ciężko było go dostać w sklepach stacjonarnych bo rowery Unibike szybko się wyprzedają. Na szczęście się udało wyrwać ostatnią sztukę i kolega jest bardzo zadowolony
Od 5 lat jeżdżę unibike i też mogę śmiało polecić.
tolek1202/08/2020 21:46

Miałem Lazaro Integral V3 i polecam bardzo. 1500 złotych teraz chyba nowa w …Miałem Lazaro Integral V3 i polecam bardzo. 1500 złotych teraz chyba nowa wersja wyszła. Osprzęt Alivio, przejechałem w rok 1700km bez żadnych problemów.


Aktualnie taki posiadam od kilku lat. Kilka jak nie kilkanaście tysięcy na nim zrobiłem, ale teraz myślę raczej o jakimś gravelu. Wczoraj zrobiłem sobie mały research i będę wybierał między jakimś gravelem, a crossem. Zakupy pewnie odłożę do przyszłego roku, żeby trochę oszczędzić jeszcze i kupić coś konkretniejszego.
Weiki03/08/2020 14:23

Aktualnie taki posiadam od kilku lat. Kilka jak nie kilkanaście tysięcy na …Aktualnie taki posiadam od kilku lat. Kilka jak nie kilkanaście tysięcy na nim zrobiłem, ale teraz myślę raczej o jakimś gravelu. Wczoraj zrobiłem sobie mały research i będę wybierał między jakimś gravelem, a crossem. Zakupy pewnie odłożę do przyszłego roku, żeby trochę oszczędzić jeszcze i kupić coś konkretniejszego.


To może jakiś Triban
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst