Rower

4
cze 22. 2020
Cześć peperowicze ! chciałbym kupić jakis rower, najlepiej jakiś dobry po dobrej promocji Chciałbym żeby nadawal się zarówno na asfalt jak i po polnych drogach, o golnie na takie rowerowe wycieczki czasem dłuższe. Fajnie jakby był wygodny i funkcjonalny, w sumie to bardzo ważne. Może od razu napisze ile mierze i waże bo to też pewnie ważne przy wyborze roweru oraz jego rozmiaru, a wiec 183 cm i 114 kg(dobrze jakby coś nie pękło) Jaki typ roweru bylby najlepszy na troche dłuższe wyprawy ? chciałbym mieć na nim tez wygodna pozycje do jeżdzenia , nie jak na góralach ze jest sie tak jakby pochylono-zgarbionym leżacym na kierownicy budżet myśle ze +/- 2000-3000 zł jesli było by coś droższego wartego uwagi ale najlepiej coś w okolicy 2000-2500.
Mógłby mi ktoś pomoc, bo jest tyle tych rowerów a ja nie wiem jak sie za to zabrać, żeby wybrać odpowiedni i optymalny :)?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
4 Komentarze
Temat chyba do dyskusji, a nie jako feedback miał wylądować
Połączenie aslfalt + polne/leśne drogi to rower crossowy, lekki szybki a i sakwy idzie dołożyć.
Przy twoim wzroście to raczej rama xl ale to trzeba sprawdzić bo różnie z rozmiarem u producentów bywa no i przy tej wadze to rower trochę droższy niż 1500 żeby miał lepsze piasty obręcze itp.
Edytowane przez: "luckas" cze 23.
Na kierownicy to leżysz jeżdżąc szosówką.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst