Router LTE

10
sie 20. 2019
Cześć,

chcę się przerzucić na internet z karty SIM zamiast stacjonarnego. Jaki router polecacie, by nie wydać majątku, ale też by dobrze działał?

Z góry dzięki!
Aktualizacje społecznościowe
Różne
10 Komentarzy
TP-LINK TL-MR6400
Kupowanie routera cat4 to dziś trochę masakra. Ten powyżej max cat4 i tylko standard n. Pewnie nawet nie ma pasma5Ghz. Ostatnio kupiłem HUAWEI B525, jest tego sporo z brandem t mobile. Pełny zasięg gdzie telefony w tej samej sieci zrywały połączenie. Jest też agregacja pasma więc w zależności od lokalizacji możesz mieć niezłe prędkości
Kurczę, liczyłem na to, że może znajdzie się coś tańszego. Co do Huawei to trochę mimo wszystko strach przed ich nagrywaniem i śledzeniem ruchu.
masterofmyfate21/08/2019 12:14

Kurczę, liczyłem na to, że może znajdzie się coś tańszego. Co do Huawei to …Kurczę, liczyłem na to, że może znajdzie się coś tańszego. Co do Huawei to trochę mimo wszystko strach przed ich nagrywaniem i śledzeniem ruchu.


To Google tez musisz się bać, co?
kooba21/08/2019 13:43

To Google tez musisz się bać, co?


Po ostatnich aferach, m.in. z nagrywaniem ludzi w domach (bez użycia komendy ok Google) np w trakcie kłótni, seksu, krzyczenia na dziecko; do tego gdy okazało się, że rejestrują lokalizację i trzymają ją całe lata; to czujesz się w pełni komfortowo korzystając z ich usług?
masterofmyfate21/08/2019 13:46

Po ostatnich aferach, m.in. z nagrywaniem ludzi w domach (bez użycia …Po ostatnich aferach, m.in. z nagrywaniem ludzi w domach (bez użycia komendy ok Google) np w trakcie kłótni, seksu, krzyczenia na dziecko; do tego gdy okazało się, że rejestrują lokalizację i trzymają ją całe lata; to czujesz się w pełni komfortowo korzystając z ich usług?


To chyba chodziło o Alexe od Amazona.
BTW Zawsze możesz używać pseudonimów w domu zamiast realnych imion
Huawei B525
kooba21/08/2019 13:48

To chyba chodziło o Alexe od Amazona. BTW Zawsze możesz używać pseudonimów …To chyba chodziło o Alexe od Amazona. BTW Zawsze możesz używać pseudonimów w domu zamiast realnych imion


No to jest dopiero rozwiązanie. Najlepiej wymyślić nowy język, żeby nikt nas nie rozumiał nawet jak nagrywa
Co myślicie o MF286 z Alledrogo z logiem T-Mobile? Można ponizej 200 zł wyhaczyć. Czy w przypadku routerów też jest taka opcja jak na smartfonach, że mają powgrywany jakiś soft do zdalnego blokowania w przypadku nieopłacania abonamentów przez sprzedającego?
I jak tam zadowolony?
Jakie urządzenie wtedy wybrałeś?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst