Revoult kilka pytań

14
lis 1. 2018
Mam kilka pytań wyjaśniające moje wątpliwości:
1. Czy zasilając konto revoult złotówkami muszę wykonać przelew międzynarodowy?
2. Działa on jak kantor, tzn mogę zasilić euro, wymienić na złotówki i przelać na polskie konto bez prowizji?
3. Ma ktoś porównanie kursu z np cinkciarzem?
4. Jaki jest przybliżony czas doładowania złotówkami z PKO?
5. Jeśli mam tylko złotówki na revoulcie to przy zakupie automatycznie przelicza np. na dolary?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
14 Komentarzy
1. Nie
2. Konto zakładasz jako złotówkowe i potem.mozesz sobie kupić euro po dobrej cenie.
3.zaloz sobie konto to sam sobie porównasz. W revoluvie masz kurs walut.
4. Chwila.
5. Nie. Sam musisz kupić dolary za te zlotowki a potem płacisz.
Odnośnie pytania numer 5 to nie musisz przed płatnością wymieniać np. na dolary, sam Ci przeliczy po aktualnym kursie. Jeśli zamierzasz robić w weekendy zakupy, to wtedy warto przed weekendem wymienić, bo w weekendy są gorsze kursy.
Przelewy z revoulta na konto bankowe są darmowe jeśli mam zł na revoultcie i bankowym?
Gente2 g, 10 min

Przelewy z revoulta na konto bankowe są darmowe jeśli mam zł na revoultcie …Przelewy z revoulta na konto bankowe są darmowe jeśli mam zł na revoultcie i bankowym?


Tak
Czasem nie doładuj sobie revoulta przelewem złotówkowym. Sam z pośpiechu tak zrobiłem i przelew swift kosztował mnie 70zl bank pekao
Jeżeli już przelew to tylko sepa i zmienić sobie w Revolut walutę na euro
Edytowane przez: "Fokstort" lis 2. 2018
Fokstort13 g, 13 min

Czasem nie doładuj sobie revoulta przelewem złotówkowym. Sam z pośpiechu ta …Czasem nie doładuj sobie revoulta przelewem złotówkowym. Sam z pośpiechu tak zrobiłem i przelew swift kosztował mnie 70zl bank pekaoJeżeli już przelew to tylko sepa i zmienić sobie w Revolut walutę na euroMówisz o przelewie normalnym z banku? Ja doładowałem konto revoluta bezpłatnie złotówkami z Alioru poprzez kartę tegoż banku.
Tak mówię o zwykłym zlotowkowym przelewie na swoje konto Revoult.
A ile zazwyczaj trwa i kosztuje doładowanie konta revolut złotówkami z konta w polskim banku za pomocą zwykłego przelewu elixir (bez użycia karty) ? I jaki jest wogóle najprostszy i najtańszy sposób zasilenia konta revolut jeśli mam złotówki w gotówce ? (Mam konto w polskim banku bez karty oraz konto revolut z kartą fizyczną mastercard)
Edytowane przez: "Prince" lis 3. 2018
Nie da się doładować konta przelewem elixir. Przelew idzie przecież do zagranicznego banku /UK/. Tylko swift lub sepa w ojro
Prince03/11/2018 19:28

A ile zazwyczaj trwa i kosztuje doładowanie konta revolut złotówkami z ko …A ile zazwyczaj trwa i kosztuje doładowanie konta revolut złotówkami z konta w polskim banku za pomocą zwykłego przelewu elixir (bez użycia karty) ? I jaki jest wogóle najprostszy i najtańszy sposób zasilenia konta revolut jeśli mam złotówki w gotówce ? (Mam konto w polskim banku bez karty oraz konto revolut z kartą fizyczną mastercard)


Można wiedzieć w jakim masz banku konto? Ja mam w ING, nie posiadam tam fizycznej karty, za którą musiałbym płacić, ale posiadam kartę wirtualną, która jest za darmo (płacę tylko 20 zł za wydanie karty). Konto w ING mogę zasilić za pomocą wpłatomatu bez fizycznej karty przy pomocy kodu BLIK za darmo. Tak to wygląda z mojej perspektywy.
frifix03/11/2018 20:09

Można wiedzieć w jakim masz banku konto?


T-mobile
Prince03/11/2018 20:30

T-mobile


Z tego co widzę to opłata za pierwszą wpłatę we wpłatomatcie w miesiącu nie jest pobierana. Jeśli chodzi o wpłacanie za pomocą BLIK w banku T-Mobile to nic nie piszą w tabeli opłat. Sam bank BLIK wspiera, ale czy we wpłatomatcie to nie wiem jak nie jest wyszczególniony w tabeli opłat. Różne banki na różnych usługach zarabiają, Twój zarabia bardziej na wpłatach gotówki na konto.
frifix03/11/2018 20:45

Z tego co widzę to opłata za pierwszą wpłatę we wpłatomatcie w miesiącu nie …Z tego co widzę to opłata za pierwszą wpłatę we wpłatomatcie w miesiącu nie jest pobierana. Jeśli chodzi o wpłacanie za pomocą BLIK w banku T-Mobile to nic nie piszą w tabeli opłat. Sam bank BLIK wspiera, ale czy we wpłatomatcie to nie wiem jak nie jest wyszczególniony w tabeli opłat. Różne banki na różnych usługach zarabiają, Twój zarabia bardziej na wpłatach gotówki na konto.


Ale przy pomocy blika to wpłacę sobie kaske na konto w polskim banku, a ja chce na konto revolut bez zbędnej prowizji. Da się wpłacić gotówke (złotówki) bezpośrednio na konto revolut przy użyciu karty fizycznej (mastercard revolut) korzystając z jakiegoś wpłatomatu typu np euronet czy jakiś inny ?
Prince4 min

Ale przy pomocy blika to wpłacę sobie kaske na konto w polskim banku, a ja …Ale przy pomocy blika to wpłacę sobie kaske na konto w polskim banku, a ja chce na konto revolut bez zbędnej prowizji. Da się wpłacić gotówke (złotówki) bezpośrednio na konto revolut przy użyciu karty fizycznej (mastercard revolut) korzystając z jakiegoś wpłatomatu typu np euronet czy jakiś inny ?


Nie mam pojęcia
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje