Revolut - wysyłają maile o fotke drugiego dokumentu ze względu na Brexit.

52
mar 25. 2019
Takiego maila dostałem. Że niby fotke dowodu osobistego mam wysłać? Chyba na głowę upadki. Prawo jazdy ok, ale nie dowód, bo nie wiem co można innego. Mogę starą kartę pływacką im zeskanować, a jak nie wystarczy to chyba będzie koniec z Revolutem.


If you’ve been following the Brexit saga for the past few days, you’d be aware that there was a series of votes cast in the UK parliament this week. While it looks like a No Deal Brexit is unlikely, it is still a possibility - and we want to let you know that whatever the outcome is, we’ve got your back.

We’re preparing for a no deal

Right now, all of our customers in Europe are tied to our UK Electronic Money License, which we have passported across the European Economic Area. If a no deal outcome were to happen, we would no longer be able to passport this licence across Europe.

And while many experts are saying that a no deal outcome is very unlikely, we would rather be proactive to help protect our customers against the risks of Brexit. That is why last year we applied for (and have since been granted) an Electronic Money License in the EU, which we may need to migrate you over to in the near future.

What you need to do

In the event that we need to migrate you over to our licensed Electronic Money Institution in the EU, we’ll need you to take another selfie as well as uploading a different form of ID. Unfortunately, this EU-based licence does not recognise a driving licence as a valid form of ID.

We know this is a pain, but we promise it’ll take you two minutes. Once you update the app to the latest version, just tap the button below on your phone and you’ll automatically be redirected to the app where you can upload your document
Aktualizacje społecznościowe
Revolut OkazjeRevolut KuponyRóżne
52 Komentarze
Do każdego to wysyłają. I też w apce informuja. Zasłon numer dowodu i po sprawie
Edytowane przez: "Mowca" mar 25. 2019
Do mnie też przyszła ta informacja
Jeszcze paszport można
Mowca5 g, 34 min

Do każdego to wysyłają. I też w apce informuja. Zasłon numer dowodu i po s …Do każdego to wysyłają. I też w apce informuja. Zasłon numer dowodu i po sprawie


Próbowałeś tak zrobić ? Zaakceptowali ?
Dajcie znać co i jak. Bo zdjęć obu stron dowodu ze wszystkimi danymi to nie zamierzam wysyłać.
yessie15 g, 27 min

Dajcie znać co i jak. Bo zdjęć obu stron dowodu ze wszystkimi danymi to ni …Dajcie znać co i jak. Bo zdjęć obu stron dowodu ze wszystkimi danymi to nie zamierzam wysyłać.


Revolut straci dużo użytkowników, też mam obawy przed udostępnianiem dokumentów tego typu.

Jakie inne alternatywy polecacie, karta walutowa Alior ?
Edytowane przez: "Paniczek" mar 27. 2019
Zrobiłem im te foto, palcem pozakrywalem numer dowodu, zobaczę czy przejdzie.
yessie27/03/2019 10:56

Zrobiłem im te foto, palcem pozakrywalem numer dowodu, zobaczę czy p …Zrobiłem im te foto, palcem pozakrywalem numer dowodu, zobaczę czy przejdzie.


Daj znać czy się udało
N26 może być alternatywą - niemiecki "prawdziwy" bank z licencją bankową a funkcjonalność identyczna jak Revolut
blumchen1 g, 45 min

N26 może być alternatywą - niemiecki "prawdziwy" bank z licencją bankową a …N26 może być alternatywą - niemiecki "prawdziwy" bank z licencją bankową a funkcjonalność identyczna jak Revolut


Alternatywa w tym sensie, że do weryfikacji wystarczy prawo jazdy. W N26 tylko dowód lub paszport.
Edytowane przez: "Paniczek" mar 27. 2019
Dajcie znac, czy przechodzi dowód z zasłoniętym numerem.
U mnie przeszło zdjęcie dowodu z zasłoniętym numerem
ebisef4 g, 6 min

U mnie przeszło zdjęcie dowodu z zasłoniętym numerem


Niemożliwe.

Wszystkie dokumenty z zasłoniętymi, albo słabo widocznymi znakami odrzucają.
Edytowane przez: "Victoremque" mar 29. 2019
Jak tam wieści, przed chwilą dostałem dokładnie takiego samego maila i tak jak każdy, mam obawy przed robieniem zdjęcia dowodu. Da się to jakoś obejść?
ebisef14 g, 36 min

U mnie przeszło zdjęcie dowodu z zasłoniętym numerem


Raczej fake..
czekam, aż pepper coś wykombinuje, pepperki znajdą obejście albo lepsze wyjście. Może @ebisef napisał prawdę, albo zakrył nie wszystko co trzeba na dowodzie np zakrył tylko górną część dowodu, a na dole i tak wszystko jest napisane ponownie
Edytowane przez: "LordBaca" mar 29. 2019
Nadal wam działa platność revolut czy póki się tego nie zaktualizuje to jest zablokowany?
Edytowane przez: "Proboszcz_" mar 29. 2019
LordBaca29/03/2019 13:24

czekam, aż pepper coś wykombinuje, pepperki znajdą obejście albo lepsze wyj …czekam, aż pepper coś wykombinuje, pepperki znajdą obejście albo lepsze wyjście. Może @ebisef napisał prawdę, albo zakrył nie wszystko co trzeba na dowodzie np zakrył tylko górną część dowodu, a na dole i tak wszystko jest ponownie napisane ponownie


Niech @ebisef wstawi tutaj to zdjęcie które wysłał, ocenimy.
malabarista29/03/2019 21:30

Niech @ebisef wstawi tutaj to zdjęcie które wysłał, ocenimy.


Korzystając z revoluta wiedziałbyś że przy weryfikacji zdjęcie jest wykonywane w aplikacji, nie zapisuje się w galerii i nie ma możliwości przesłania go na peppera.
MAURYCY20 g, 0 min

Korzystając z revoluta wiedziałbyś że przy weryfikacji zdjęcie jest wyko …Korzystając z revoluta wiedziałbyś że przy weryfikacji zdjęcie jest wykonywane w aplikacji, nie zapisuje się w galerii i nie ma możliwości przesłania go na peppera.


Mając poczucie humoru wiedzialbyś że prośba o umieszczenie zdjęcia dowodu osobistego na publicznym forum to żart.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst