REVOLUT-ratunkuuu

5
wrz 23. 2019
Witajcie :)Od 11.09 trwa weryfikacja mojego wpływu w euro.Teraz wiem,ze przelałam za duza sume (?)naraz ale załaczyłam zdj z wszystkimi danymi z poprzedniego Banku.Jestem chyba terrorystką,odcietą od swoich środkow.Nie moge nawet 6 euro przelac na innego członka Revoluta.Odpisali,ze prosza o cierpliwosc.Moje pytanie czy ktos mial podobna sytuacje i jak,gdzie dostarczyc im jeszcze jakos wyciagi itd.dziekii
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

5 Komentarzy
@Malgorzata_Stec Waluta mogła nie mieć znaczenia. Możliwe, że przez jakiś błąd, twoja wpłata nie została zaksięgowana po prostu na twoim koncie. Miałem taki problem w tej kwestii z Revolutem - musiałem dosyłać wyciągi z banku, że taka kwota faktycznie opuściła moje konto. Całość trwała długo - ponad 2 tygodnie. Raczej bez cierpliwości się nie obejdzie. Jeśli doładowywałaś Revoluta kartą, będą pewnie czekać aż transakcja zostanie rozliczona, a nie będzie wisieć jako "blokada"
dzieki ,troche sie ,,uspokoilam";)A czy bede mogla robic z tego konta oplaty np za prad,wode itd?
@Malgorzata_Stec Można robić na zwykłe konta przelewy, więc podejrzewam że nie ma różnicy i opłaty także z niego zrobisz.
ok wieelkie dzieki.Mam nadzieje,ze juz to niedlugo potrwa albo ktos sie skontaktuje.Pozdrawiam
Napisz do nich po tych 72h jakby nic się nie ruszyło. Zawsze to jakiś ślad w logach u nich zostanie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje