Revolut przelewy?

49
lip 4. 2018
Witam, chciałbym zadać pytanie do posiadaczy revolut'a. Mianowicie czy jest możliwość robienia normalnych przelewów tak jak w bankach online? oraz czy dostaje się normalny numer rachunku, który można podpiąć pod płatności online?

Pozdrawiam!
Aktualizacje społecznościowe
Różne
49 Komentarzy
1. Tak, mozesz wyslac innej osobie pieniadze na jego tradycujny rachunek bankowy.
2. Nie, nie dostajesz tradycyjnego numerku rachunku. Masz tylko numer karty ktora mozesz placic online.
1. Można robić przelewy. W pln na Polski rachunek idą jako krajowe. W innych walutach może być różnie.
2. Jest numer konta w €. Płatności? Chodzi o polecenie zapłaty? fintek.pl/rev…je/
miruslip 5. 2018

2. Jest numer konta w €.


Tak zgadza sie ale tu autorowi tematu chodzilo raczej o rachunek dla zlotowek. Daltego nie pisalem o tym w euro. Jest tez rachunek dostepny dla GBP. Ten numer konta co daje revolut dla euro, bedzie brany przez inne banki jako rachunek zalozony w Wielkiej Brytanii. No i tez nie obsluguje transferow SWIFT.
Z pewnoscia w przyszlosci Revolut wprowadzi tez tradycyjne numery dla innych walut.
Dziękuje bardzo koledzy za pomoc, tak chodziło mi o numer rachunku międzynarodowego i jest to mi na rękę ze jest to brytyjski rachunek ponieważ potrzebuje rachunek do podpięcia płatności pod moją aplikację, dlatego właśnie chcę założyć revoluta, bo z założeniem kontem w Wielkiej Brytanii bądź Niemczech zdalnie jest wiele problemów
A jeśli chodzi o aktywację konta, słyszałem ze najlepiej aktywować je wysyłając przelew z brytyjskiego konta, wtedy idzie to najsprawniej, z czym nie było by problemu. Ale wie ktoś czemu tak jest?
Nie wiem jak podpinanie pod inne aplikacje ale weryfikacja karty w Paypalu trwa do 2dni.
jgnixlip 5. 2018

A jeśli chodzi o aktywację konta, słyszałem ze najlepiej aktywować je wysy …A jeśli chodzi o aktywację konta, słyszałem ze najlepiej aktywować je wysyłając przelew z brytyjskiego konta, wtedy idzie to najsprawniej, z czym nie było by problemu. Ale wie ktoś czemu tak jest?


Brytyjczycy mogą mieć jakieś ułatwienia.
W Polsce, po wysłaniu selfie, foto dowodu/prawka i doładowaniu 20 zł z karty, konto jest od razu aktywne z ograniczeniami (dzienny limit doładowań, który schodzi chyba po kilku dniach).
Nie można wysyłać przelewów na polski rachunek bankowy. Właśnie skończyłem czat z pomocą revolut bo aplikacja nie pozwalała mi tego zrobić. Pani z supportu powiedziała że muszę wpisywać numer IBAN mimo że chce zrobić przelew złotowy do banku w polsce.
Bimbalskimar 7.

Nie można wysyłać przelewów na polski rachunek bankowy. Właśnie skończyłem …Nie można wysyłać przelewów na polski rachunek bankowy. Właśnie skończyłem czat z pomocą revolut bo aplikacja nie pozwalała mi tego zrobić. Pani z supportu powiedziała że muszę wpisywać numer IBAN mimo że chce zrobić przelew złotowy do banku w polsce.


Co? Zrobiłem 2 przelewy do polski, poprostu przed nuemrem kotna dałem PL
Tak, wreszcie się udało. Pani z supportu była jakaś niekumata.
Bimbalski28 min

Tak, wreszcie się udało. Pani z supportu była jakaś niekumata.


W jakim sensie niekumata? Polskie rachunki bankowe można identyfikować numerem IBAN.
(chociaż nie pamiętam już jak to faktycznie wygląda w revolucie, ale przelewy robiłem)
W takim sensie że powiedziała mi, że się nie da zrobić przelewu na swoje własne konto w polskim banku. Powiedziała że muszę mieć rachunek Swift lub Iban. Nie powiedziała że należy przed numerem konta wpisać PL - dopiero przez google o tym doczytałem i faktycznie to zadziałało. Szkoda tylko że przelew nie przychodzi z naszego numeru konta w Revolut tylko z jakiegoś ogólnego centrum rozliczeniowego pko.
Czyli żeby zrobić przelew(zapłacić za grę zakupioną w polskim sklepie internetowym) wpisuję w polu "IBAN" PL spacja i numer rachunku na który mam zrobić przelew, a tytuł przelewu? Jest w nim numer zamówienia więc też trzeba by gdzieś wpisać.
Panowie i panie, nie jestem tutaj jakiś mądraliński ani mega doświadczony użytkownik bankowości, ale jeśli piszecie że nie da rady przesłać na rachunek w PL a później że potrzeba SWIFT albo IBAN to jakaś paranoja- przecież tak to działa w przypadku każdego przelewu międzynarodowego (z PL realizując zwykły przelew do banku w innym kraju również potrzebujemy takie dane). Nie zapoznacie się z podstawowymi informacjami dotyczących przelewów a później piszecie głupoty (w formie odpowiedzi na zadane pytanie) że coś nie działa lub jego praktyczność jest utrudniona.
Tytuł przelewu również jest tam w opcjach- standardowo revoult nadaje jakiś randomowy numer- wystarczy kliknąć i wpisać tak jak trzeba. Przelew idzie kilka dni.
Edytowane przez: "zombek23" maj 23. 2019
Witam
Mam problem zribilem przelew z revoluta zalozonego w angli Na polskie konto
Mila juz 7 dzien a pieniadze Nie dotarly Na konto w pl
Mozecie jakos pomoz
Wpisalem iban switf
Toatalem potwordzenie z revolta ze kasa dostarczona
A tu sie okazuje ze Nie doszla
Witam mam pytanie czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć dlaczego mimo zasilonego konta nie mogę dokonać żadnego przelewu dodam tylko że pod każdą sumą napisane jest przetwarzanie.
Hejka, nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi więc zapytam tutaj, przy darmowej karcie/ koncie Revoult czy jest jakiś limit płatności kartą za granicą? tzn potrzebuje na Ukrainie zapłacić znaczną kwotę (7tyś zł) a euro teraz zwariowało i najkorzystniej płacić mi Revoultem. WIem, że mają możliwość na miejscu płatności kartą ale czy Revoult przejdzie i czy są jakieś opłaty?
wieslaw.baruciak14/06/2019 19:15

Witam Mam problem zribilem przelew z revoluta zalozonego w angli Na …Witam Mam problem zribilem przelew z revoluta zalozonego w angli Na polskie konto Mila juz 7 dzien a pieniadze Nie dotarly Na konto w pl Mozecie jakos pomoz Wpisalem iban switf Toatalem potwordzenie z revolta ze kasa dostarczona A tu sie okazuje ze Nie doszla


Witaj, czy mozesz napisać czy przelew doszedł i jak długo to trawło. Mam poodobną sytuacje a widzę ze twój post był juz jakiś czas temu. Pozdrawiam
wieslaw.baruciak14/06/2019 19:15

Witam Mam problem zribilem przelew z revoluta zalozonego w angli Na …Witam Mam problem zribilem przelew z revoluta zalozonego w angli Na polskie konto Mila juz 7 dzien a pieniadze Nie dotarly Na konto w pl Mozecie jakos pomoz Wpisalem iban switf Toatalem potwordzenie z revolta ze kasa dostarczona A tu sie okazuje ze Nie doszla


Czy mógłbyś zdać krótką relację odnośnie tej sytuacji, a mianowicie czy pieniądze zostały dostarczone? Jeśli tak, to jak długo to trwało? Mam podobną sytuację. Oczekuję już ósmy dzień. Pozdrawiam.
zaneta.tomasik23/08/2019 13:36

Witaj, czy mozesz napisać czy przelew doszedł i jak długo to trawło. Mam po …Witaj, czy mozesz napisać czy przelew doszedł i jak długo to trawło. Mam poodobną sytuacje a widzę ze twój post był juz jakiś czas temu. Pozdrawiam


Witam. Jak wygląda dziś twoja sytuacja? Czy przelew bankowy dotarł? Mam podobną sytuację, również oczekuję. Dziś jest ósmy dzień. Zaczynam się niepokoić. Pozdrawiam.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje