Revolut przelewy?

9
lip 4. 2018
Witam, chciałbym zadać pytanie do posiadaczy revolut'a. Mianowicie czy jest możliwość robienia normalnych przelewów tak jak w bankach online? oraz czy dostaje się normalny numer rachunku, który można podpiąć pod płatności online?

Pozdrawiam!
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
1. Tak, mozesz wyslac innej osobie pieniadze na jego tradycujny rachunek bankowy.
2. Nie, nie dostajesz tradycyjnego numerku rachunku. Masz tylko numer karty ktora mozesz placic online.
1. Można robić przelewy. W pln na Polski rachunek idą jako krajowe. W innych walutach może być różnie.
2. Jest numer konta w €. Płatności? Chodzi o polecenie zapłaty? fintek.pl/rev…je/
miruslip 5. 2018

2. Jest numer konta w €.


Tak zgadza sie ale tu autorowi tematu chodzilo raczej o rachunek dla zlotowek. Daltego nie pisalem o tym w euro. Jest tez rachunek dostepny dla GBP. Ten numer konta co daje revolut dla euro, bedzie brany przez inne banki jako rachunek zalozony w Wielkiej Brytanii. No i tez nie obsluguje transferow SWIFT.
Z pewnoscia w przyszlosci Revolut wprowadzi tez tradycyjne numery dla innych walut.
Dziękuje bardzo koledzy za pomoc, tak chodziło mi o numer rachunku międzynarodowego i jest to mi na rękę ze jest to brytyjski rachunek ponieważ potrzebuje rachunek do podpięcia płatności pod moją aplikację, dlatego właśnie chcę założyć revoluta, bo z założeniem kontem w Wielkiej Brytanii bądź Niemczech zdalnie jest wiele problemów
A jeśli chodzi o aktywację konta, słyszałem ze najlepiej aktywować je wysyłając przelew z brytyjskiego konta, wtedy idzie to najsprawniej, z czym nie było by problemu. Ale wie ktoś czemu tak jest?
Nie wiem jak podpinanie pod inne aplikacje ale weryfikacja karty w Paypalu trwa do 2dni.
jgnixlip 5. 2018

A jeśli chodzi o aktywację konta, słyszałem ze najlepiej aktywować je wysy …A jeśli chodzi o aktywację konta, słyszałem ze najlepiej aktywować je wysyłając przelew z brytyjskiego konta, wtedy idzie to najsprawniej, z czym nie było by problemu. Ale wie ktoś czemu tak jest?


Brytyjczycy mogą mieć jakieś ułatwienia.
W Polsce, po wysłaniu selfie, foto dowodu/prawka i doładowaniu 20 zł z karty, konto jest od razu aktywne z ograniczeniami (dzienny limit doładowań, który schodzi chyba po kilku dniach).
Nie można wysyłać przelewów na polski rachunek bankowy. Właśnie skończyłem czat z pomocą revolut bo aplikacja nie pozwalała mi tego zrobić. Pani z supportu powiedziała że muszę wpisywać numer IBAN mimo że chce zrobić przelew złotowy do banku w polsce.
Bimbalskimar 7.

Nie można wysyłać przelewów na polski rachunek bankowy. Właśnie skończyłem …Nie można wysyłać przelewów na polski rachunek bankowy. Właśnie skończyłem czat z pomocą revolut bo aplikacja nie pozwalała mi tego zrobić. Pani z supportu powiedziała że muszę wpisywać numer IBAN mimo że chce zrobić przelew złotowy do banku w polsce.


Co? Zrobiłem 2 przelewy do polski, poprostu przed nuemrem kotna dałem PL
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje