Revolut - polski IBAN już jest

15
gru 19. 2018
Od wczoraj na revolucie dostępne są konta w polskim formacie iban. Klikamy flagę danego kraju i będzie do wyboru lokalny i swift. Konta są obsługiwane przez Danske Bank Polska.
Aktualizacje społecznościowe
Revolut OkazjeRevolut KuponyRóżne
15 Komentarzy
Co to oznacza?
To ma być okazja?
Avatar
Usunięty9967
szybsze i tańsze przelewy ?
futbolowiec39 s

Co to oznacza?


Syberyjskie mrozy
vihuxexiso1 min

To ma być okazja?


Miało być jako dyskusja
futbolowiec1 min

Co to oznacza?Że koniec świata jest blisko...
Ty tam serio?
Czekam na ogłoszenie, "polskie pomarańcze w Lidlu już są"
venon1 min

Ty tam serio?Czekam na ogłoszenie, "polskie pomarańcze w Lidlu już są"


Ja na to czekałem od samego startu revoluta, może się komuś przyda ta informacja.
urzad skarbowy działa, koniec eldorado
Edytowane przez: "janusz_król" gru 19. 2018
Dzięki bardzo super info
futbolowiec19/12/2018 11:35

Co to oznacza?


To oznacza, że jak sobie pojedziesz za granicę zarobić ojro to możesz podać to konto do przelewu i nie tracisz kasy na przewalutowaniu, dla mnie super
CebulowySmakosz19/12/2018 13:51

To oznacza, że jak sobie pojedziesz za granicę zarobić ojro to możesz pod …To oznacza, że jak sobie pojedziesz za granicę zarobić ojro to możesz podać to konto do przelewu i nie tracisz kasy na przewalutowaniu, dla mnie super


Tylko jeszcze trzeba mieć pewną robotę.... Coś ktoś???
www6 min

Tylko jeszcze trzeba mieć pewną robotę.... Coś ktoś???


Ano trzeba zawsze możesz sobie wyjechać na wakacje na jakieś zbiory a i tak 3x więcej zarobisz niż w Polsce w dobrze płatnej robocie. Odradzam truskawki, ogórki, borówki itp. prace wymagające kucania, pełzania i pracy na akord. Natomiast jabłka, czereśnie, morele jak najbardziej. Jeszcze jak się jedzie zgraną paczką i trafi na ciekawych ludzi to mimo iż nieraz jest ciężko to lepiej taki wyjazd służy niż niejedne dobre wakacje i jeszcze ci za to płacą .
@CebulowySmakosz zgrana ekipa to podstawa... tylko obecnie coraz częściej człowiek człowiekowi.... Gdzie szukać pewnych ofert?
www17 min

@CebulowySmakosz zgrana ekipa to podstawa... tylko obecnie coraz częściej c …@CebulowySmakosz zgrana ekipa to podstawa... tylko obecnie coraz częściej człowiek człowiekowi.... Gdzie szukać pewnych ofert?


Zależy co chcesz. Ja ostatnio wyjeżdżałem na południe Francji na zbiory czereśni, moreli. Ale to mam kontakt dla siebie i swojej ekipy. Tam praktycznie sami Polacy. W lato są tam upały nieraz ponad 40'C, więc trzeba się przygotować, najgorszy jest pierwszy raz, drugi raz jedziesz i już wszystko jest z górki, w poludnie są przerwy ich długość zależy o upałów, zwykle godzina, ale jak przygrzeje to nie raz od 13 do 16 Jedziesz na miesiącc/dwa, czasem jest ciężko, czasem ktoś cię wkurwia, ale to są ludzie i idzie się z każdym dogadać, po robocie zawsze można przy pifku/winku siąść, poznać ludzi, muzyki posłuchać, pośmiać się a czasem nawet zar.chać . Najlepszy jest koniec sezonu, gdy już się poznasz z ludźmi, zabawy i śpiewy, nieraz ciężko się rozstać i wtedy do ciebie dociera, że było fajnie a tu trzeba wracać. Po sezonie a przed powrotem do domu, jak się jest własnym samochodem tak, jak ja można sobie zorganizować wypad nad Lazurowe wybrzeże do Marsysli, Monaco... zdjęcia, Ech jest co wspominać. Ludzie na takich wyjazdach się poznają, nie raz ktoś znalazł swoją drugą połówkę i w taki sposób dorobili się na budowę nowego domu za 350tys w 3 lata takich wyjazdów, można?
Edytowane przez: "CebulowySmakosz" gru 20. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje