Revolut - płatności zbliżeniowe bez fizycznej karty

12
sie 16. 2019
Witam. Stworzyłem sobie wczoraj wirtualną kartę Revolut MasterCard, nie posiadam fizycznej karty Revolut, mam ją podpiętą pod Google Pay i zbliżeniowo mogę wykonywać transakcje. Co w przypadku transakcji powyżej 50zł kiedy to terminal każe podać mi kod pin a ja takiego nie posiadam bo nie mam fizycznej karty?
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Dla potomnych:

Właśnie zapłaciłem 330zł za pomocą karty wirtualnej Revolut podpiętej pod Google Pay, Google Pay nie potrzebuje autoryzacji kodem PIN w przypadku jakichkolwiek transakcji.
12 Komentarzy
@kamil.golda Nie wiedziałem że można już podpinać wirtualną kartę do Google Pay. Najlepiej będzie...to przetestować. Stawiam na to, że będzie chciało weryfikacji transakcji w aplikacji revoluta.
Dziś w Polsce postaram się to sprawdzić, zamierzam kupić coś za ponad 300zl i zobaczymy, czy będzie chciał pin czy co
Dla potomnych:

Właśnie zapłaciłem 330zł za pomocą karty wirtualnej Revolut podpiętej pod Google Pay, Google Pay nie potrzebuje autoryzacji kodem PIN w przypadku jakichkolwiek transakcji.
Dzisiaj na stacji placilem za paliwo 200zl karta revoult visa wirtualna wpieta do gpay. Na terminalu wyskoczylo prosze podac pin i na tym sie skonczylo. Przelaczylem sie na apke ing...
Również mam wirtualna kartę podnieta pod aplikacje google. Udało wam się ustalić jak odszukać pin? Bo niestety woła przy transakcji powyżej 50 zł
Co Ci szkodzi zamówić fizyka??
może bo trzeba za niego płacić?
dagmara.zielinska31/01/2020 17:54

Również mam wirtualna kartę podnieta pod aplikacje google. Udało wam się us …Również mam wirtualna kartę podnieta pod aplikacje google. Udało wam się ustalić jak odszukać pin? Bo niestety woła przy transakcji powyżej 50 zł


Support czat? Próbowałaś?
Kaban16/08/2019 13:26

@kamil.golda Nie wiedziałem że można już podpinać wirtualną kartę do Google …@kamil.golda Nie wiedziałem że można już podpinać wirtualną kartę do Google Pay. Najlepiej będzie...to przetestować. Stawiam na to, że będzie chciało weryfikacji transakcji w aplikacji revoluta.


Też mi się wydaje, że weryfikacja następuje przez apkę Revolut, ktoś już sprawdzał?
Przekleję swój komentarz z wykopu:
To może ja przedstawię, jak to u mnie wyglądało.
Dzisiaj po raz pierwszy przy płatności kartą wirtualną terminal poprosił mnie o podanie pinu (j.w., karta podpięta pod Google Pay, brak info o pinie w aplikacji). Kiedy wszedłem do aplikacji na liście transakcji miałem info o odrzuconej płatności. Kiedy wejdziemy w tę pozycję, będzie tam/powinien być klocek "Status" z opisem, co poszło nie tak. Powinien tam być wpis o treści:
"Odrzucono - Nieprawidłowy kod PIN karty - pamiętaj, że zawsze możesz wyświetlić swój kod PIN" (pogrubiona część w aplikacji jest/powinna być podświetlona na niebiesko i jest klikalna - po kliknięciu i weryfikacji pinem/odciskiem palca powinien się wyświetlić PIN karty).
Trochę dziwne, że nie ma tej informacji w miejscu, gdzie jest to przy karcie fizycznej, ale cóż...
Zauważcie że nr karty i ccv jest zagwiazdkowany Aby zobaczyć nr i kod ccv Klikasz na kartę w aplikacji i potwierdzasz show card details Jak chcesz ukryć robisz to samo tylko potwierdzasz hide card details .
Michal_Saduk27/08/2020 00:13

Zauważcie że nr karty i ccv jest zagwiazdkowany Aby zobaczyć nr i kod ccv …Zauważcie że nr karty i ccv jest zagwiazdkowany Aby zobaczyć nr i kod ccv Klikasz na kartę w aplikacji i potwierdzasz show card details Jak chcesz ukryć robisz to samo tylko potwierdzasz hide card details .Tak, ale PIN-u tak nie zobaczysz w karcie wirtualnej.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst